Skocz do zawartości

czy uda mi sie zwiedzić kanade?


agfa12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mozesz sie uczyc,pracowac i to bedzie to samo ,to nie ma nic wspolnego a po drugie nie wiem ile Ona wpisala w formularz ze bedzie w kanadzie ale jak doszli ze Ona nadal tam jest a wpisala ze wroci w krotkim okresie czasu to mogli pomyslec ze Ty tak samo zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agfa12 widzisz Ona poleciala na wize studenckiej i pewnie miala latwiej niz TY przy turystycznej,moze Ty polecisz na 2-4 tygodnie na kurs jezyka ,mozesz tez poczekac na zniesienie wiz lub tez mozesz pujsc po wize przed swietami wielkanocnymi jesli do tego czasu wizy beda.

napisz co tam sie dowiedzial Wujek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy musisz przedstawic zaswiadczenia znow ze masz urlop na ten kurs,zaswiadczenie ze Cie stac na takie cos,mozesz miec np zaproszenie od Wujka ze u niego bedziesz mieszkac ,zaswiadczenie z tej szkoly jezykowej i jesli kurs trwa do 6 miesiecy to aplikujesz jak po wize turystyczna a jak powyzej 6 miesiecy to wtedy bierzesz formularz na wize studencka..

jesli zachodza jakies watpliwosci to masz rozmowe ale wtedy pytania moga byc podobne plus beda na temat tej szkoly,kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale przeciez w papiórach mam juz odmowe i jej powody, co jesli znowu trafie na tą babke , jesli faktycznie teraz zle wypadłam to moze mi znowu odmówic i cała kasa przepadnie, no i czy w ogóle moge zmienic na taką wersje bo przeciez teraz nic nie wspominałam o kursie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze mozesz na nia trafic,nie dostac wizy ale jesli chcesz poleciec i tam pobyc to masz inne wyjscie?probuje sie wszystkiego aby wyszlo i moze teraz bys dostala wize ..wybor nalezy do Ciebie (ja bym probowal)..

jak Wujek dobry to moze Ci zalatwic staz w Kanadzie,prace i wtedy moglabys poleciec do pracy ,to tez jest jakies wyjscie..

ps pisalas o kuzynce ze tam byla sie uczyc i ja bym to wykorzystal w czasie rozmowy jakby padlo pytanie o to ze Ona byla zadowolona kursem i ze Ty chcesz poleciec w to samo miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos tutaj nie rozumiem albo tez czegos nie wiesz,,nie mozna napisac we wniosku ze sie leci "holiday" bo jak tak napisala kuzynka tzn ze chodzi sie uczyc jezyka nielegalnie i ten wyjazd nic nie ma wspolnego z wyjazdem na wize studencka,mozesz poleciec niby sie uczyc jezyka a jak dojda do tego ze nie chodzilas,nie uczeszczalas to wtedy bedzie Ci bardzo trudno z nastepna wiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...