Skocz do zawartości

czy uda mi sie zwiedzić kanade?


agfa12

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odwiedziłam ambasade, niestety wizy nie dostałam, miałam wszystkie potrzebne papierki, pytania raczej ogólne, babka zaznaczyła ze miała wątpliwosci co do związków rodzinnych w kanadzie oraz celu wyjazdu, tylko ze nie zostałam zapytana po co jade, mam zamiar jechać jeszcze raz w tym roku, czy ma to sens? moja sytuacja zyciowa jest ustabilizowana i raczej się nie zmieni. We wniosku napisałam ze nikt z rodziny nie wyjezdzal do kanady i nie starał się o wize, mając na mysli najblizsza rodzine typu rodzice czy rodzeństwo, moze powinnam była podac osoby z dalszej rodziny które jezdziły do wujka?? czy wypełniając nowy wniosek moge podac jakies nowe informacje, których teraz nie podałam? np. dotyczące tych wyjezdzających osób? Aktualnie u wujka przebywa jego siostrzenica na wizie studenckiej, czy to tez mogło miec wpływ na decyzje? wraca za dwa tgodnie

no i jak to jest z tymi związkami rodzinnymi, ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

np. ile mam rodzenstwa (3) czy rodzice pracują (tak) na ile jade (3 tyg.) czym zajmuje sie wujek i kim jest (kuzyn mamy)

gdzie pracuje, i czy kiedykolwiek wyjezdzałam za granice, to wszystkie pytania.

powiedziałam ze chce jechac na 3 tyg. czy to tez zadługo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak upowazniłam wujka do wglądu w sprawe, nie zostałam zapytana po co jade ale we wniosku wpisałam "wizyta", na odmowie było zaznaczone ze na decyzje wpłynąl min. taki czynnik ja cel wyjazdu. czy trzeba podac cos bardziej szczególowego?? niz sama wizyta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wpisywalem wizyta-odwiedziny,pobyt turystyczny i tyle.a co jeszcze mialas zaznaczone na odmowie?

widzisz czasami to jest tak ze wystarczy ze pare osob zostanie dluzej w Kanadzie plus bedzie sobie legalizowac pobyt ,pracowac i biora wszystkich jako potencjalnych emigrantow.

ps.To samo sie dzieje jak ktos kogos oszuka i ten ktos zaczyna nie ufac innym osobom,takie zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogla miec watpliwosci do tych spraw ,cel wyjazdu oraz do rodziny bo nie wiem czy wiesz ale czasami trafiaja sie ludzie ktorzy mowia ze maja rodziny w Kanadzie a to jest klamstwo i wystarczy zle wypasc aby Ich w tym utwierdzic..

Ci ludzie zamiast mowic ze maja tam znajomych,przyjaciol pisza ze leca do rodziny bo mysla ze dostana wize a tak nie jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...