Skocz do zawartości

wyporzyczalnia


floorek

Rekomendowane odpowiedzi

a tu z mojej strony:

http://www.toya.net.pl/~lmikita/gpm/wat2k7...a_PIC_0005.html

zdjęcie zrobione 1 lipca :-)

ze znajomą mamy dwa warianty:

1. właściciel jest idiotą

2. właściciel jest geniuszem

dlaczego opcja nr 1?: bo napisał przez "rz" :)

dlaczego geniusz?: bo zarówno ty jak i ja i pewnie jeszcze dużo więcej osób zwróciło na to uwagę, zrobiło zdjęcie, umieściło w internecie łącznie z telefonem ;-)

zarówno na ridgewoodzie (gdzie ma miejsca ta "agencja" - chyba przy Forrest ave rzut beretem od stacji M) jak i na greenpoincie znaleźć można więcej takich "kfiatkuf"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego geniusz?: bo zarówno ty jak i ja i pewnie jeszcze dużo więcej osób zwróciło na to uwagę, zrobiło zdjęcie, umieściło w internecie łącznie z telefonem ;-)

Jeżeli brać pod uwagę że zrobił reklamę, ale głównie własnej głupoty, to obstawiam jednak wariant "idiota" :(

W Chicago można było kupić parę miesięcy temu "Kartę na komarkę". Nie zrobiłam zdjęcia, bo miałam zamiar kupić kartę na pamiątkę i zapomniałam o tym całkiem :) Nie zdążyłam również pstryknąć fotki wywieszce w jednym z polskich sklepów, na której właściciel dumnie obwieszczał że są u niego do nabycia "jaja Amiszów". Ktoś się połapał i szybko karteczkę zdjęli :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...