Skocz do zawartości

wylot z USA - pewien problem ??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No i jestem z nou w USa. Nikt nie wspomial o zadnej karcie w ambasadzie i na imigration. Tak wiec nie maja zadnych papierow na minie jeszcze ;). z ta karta I-94 to jedna wielka sciema, wszytko to podobno tonami stoi w kartonach i nie ma kto tego wklepac, moze za 10 lat znajda moja karte i ja uzupelnia, a na razie mam zamiar sie dobrez bawic w Usa :D

papa i dzieki za wsparcie moralne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 1 rok później...
DietDanish jesli masz ta I-94 to odeslij ja ,,masz moze karty pokladowe ze wylecialas z USA?

Słuchajcie-ja mam identyczny problem z tą I-94. Nikt mi jej w zeszlym roku jak wracalam nie zabrał a ja do tej pory nie wiedziałam że ją trzeba odesłać. No i za 2 tyg znowu chce leciec do USA a za tydzien mam wizyte w ambasadzie....

Juz za pozno zeby cokolwiek odsylac....Niby mam i karty pokladowe i wpisy w indeksie z czasu ''po powrocie'' i zaswiadczenie ze szkoly...ale czy to cos da? Czy mam w ogole jakies szanse?????Please help!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy dobrym pomysłem byłoby wysłanie im, tam do Kentucky jakimś DHL-owskiem superExpressem teraz tego I-94 z kopiami boarding passów i tych szkolnych zaświadczeń? Moze by to dotarło jeszcze przed moja wizyta w ambasadzie....choć w sumie sam fakt dotarcia to tylko namiastka sukcesu....Ponoć maja na dokonanie zmian 4 miesiace...Oryginałow im nie wyśle bo wtedy nie bede miala czym się usprawiedliwić w ambasadzie.... :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile to możliwe, należy wysłać oryginały dokumentów, natomiast ich czytelne kopie zachować i zabrać ze sobą przy ponownym wyjeździe do USA, aby okazać je urzędnikowi imigracyjnemu w wypadku wątpliwości przy przekraczaniu granicy.

Tzn ze zabierasz na rozmowe kopie a wysylasz orginaly.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...l/i94_form.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam jeszcze jedno pytanie: czy powinnam według Was czekać aż urzędnik w ambasadzie sam zapyta o to co jest nie tak (no bo w sumie jest szansa ze mnie nigdzie nie odnotowali...z tego co czytalam maja balagan i roznie bywa) czy lepiej od razu samemu powiedziec ze mi tego nie zabrali itp.

W sumie szczerośc tu może być cenniejsza niz nadzieja ze jszcze mnie nie 'wprowadzili' do komputera....What do you think ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...