Skocz do zawartości

SSN


gocharynka

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, szczerze mowiac nie wiem czy moje informacje beda dla ciebie przydatne, bo ja staralam sie o SSN trzy lata temu bedac na wizie J1. Tez bardzo dlugo czekalam, o wiele dluzej niz znajomi, ktorzy ze mna byli. Zaczelam wiec nekac lokalne SSO, bardzo nieprzyjemni ludzie byli. Na poczatku tez kazali czekac, ale zaczelam ich naprawde "odwiedzac" prawie codziennie, bo bylam w dokladnie takiej samej syt. co ty, ze brakowalo mi tylko SSN w rubryce, zeby podjac prace. Zapamietali mnie i za czwarta wizyta w przeciagu tygodnia mialam numer. Okazalo sie, ze zle odczytali adres, na ktory mialo wszystko byc odeslane, zamiast S. przeczytali 5, tzn.nierozczytali mnie. Z tego co sie wtedy orientowalam, nie bylo mozliwosci pojscia czy zadzwonienia gdzie indziej. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie 29.X zlozylam aplikacje o SSN dostalam informacje ze bede czekac do 6 tygodni ktore wlasnie wczoraj minely jak poszlam do biura SSn to powiedziano mi ze jeszcze nie mam przyznanego numeru i powinnam czekac jeszcze okolo 2 tygodni. Sprawa jest na tyle klopotliwa ze mam juz prace wszystkie papiery wypelnione oprocz rubryk z SSN i nie moge jej podjac.

Czy ktos wie gdzie ja moge dzwonic i sie pytac co z moim numerem?

oczywiscie oprocz lokalnego biura SSN.

Zazadaj spotkania z SuperVisor. Za dlugo czekasz. Nr ssn powinien byc nadany nastepnego dnia juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
po prawie 8 tygodniach czekania doczekalam sie :)

To gratuluje ! USCIS zrobil mi niezla niespodzianke, bo juz znalazlem odpowiednich pracownikow, wypelniamy I-9 i nie sa akceptowane: certyfikat naturalizacji oraz certyfikat obywatalestwa!! Akurat te 2 osoby to mialy, a nie mieli paszportow! I nie moge ich zatrudnic do czasu zobaczenia paszportow. Wszystko pod gorke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...