sly6 Posted December 14, 2007 Report Posted December 14, 2007 Od 1 stycznia 2008 roku na całym świecie wzrastają opłaty zgłoszeniowe za amerykańskie wizy imigracyjne i nieimigrancyjne - poinformowała ambasada USA w Warszawie. Opłata za wizę nieimigracyjną wzrośnie ze 100 do 131 dolarów, a opłata za wizę imigracyjną wzrośnie z 335 do 355 dolarów. Zgodnie z obecnym kursem dolara amerykańskiego, opłata za wizę nieimigracyjną wyniesie 327,5 złotego, a za wizę imigracyjną 887,5 złotego. wiecej na tej stronie: http://wiadomosci.onet.pl/1658212,11,item.html
max321 Posted December 14, 2007 Report Posted December 14, 2007 Dali by sobie spokoj z wizami do krajow jak Polska. TO powoli robi sie po prostu smieszne....
katlia Posted December 14, 2007 Report Posted December 14, 2007 No, KTOS musi placic za ta wojne w Iraku... a poniewaz amerykanie sa coraz biedniejsi, dolar coraz slabszy -- to niech cudzoziemcy placa...
klaudek Posted December 14, 2007 Report Posted December 14, 2007 spokojnie dolar na tyle leci w duł że płacąc za wizytę w ambasadzie marzec-kwiecień nie odczujemy różnicy z ubiegłym rokiem, a o podwyżkach słyszałem już w maju. ciekawe kiedy na Euro przejdą w opłatach nawet już Jay-Z w klipach Euro macha.
sly6 Posted January 1, 2008 Author Report Posted January 1, 2008 http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...-od-1-stycznia/
Magnum Posted January 1, 2008 Report Posted January 1, 2008 Dali by sobie spokoj z wizami do krajow jak Polska. TO powoli robi sie po prostu smieszne.... Każdy, powtarzam, każdy nie-obywatel USA potrzebuje wize imigracyjna zeby tam mieszkac... A co do nieimigracyjnych.. nie jest smsieszne.. skoro tyle osob zostaje nielegalnie, to po co maja nie miec wiz?
pawel1 Posted January 1, 2008 Report Posted January 1, 2008 gdyby zniesli wizy to bezrobocie w polsce przestaloby istniec a kasjerzy w marketach zamiast 7zl dostawaliby 14
t0d Posted January 1, 2008 Report Posted January 1, 2008 gdyby zniesli wizy to bezrobocie w polsce przestaloby istniec a kasjerzy w marketach zamiast 7zl dostawaliby 14 eeeeeee tam Polacy mogą pracować znacznie bliżej, za podobne pieniądze i bez wiz - i jakoś jeszcze tutaj ktoś został pracować ;-)
taps13 Posted January 5, 2008 Report Posted January 5, 2008 Mam pytanie: Czy mozna dostac wize pracownicza na wakacje bez udzialu posrednikow (organizacji sponsorujacej, firmy zalatwiajacej) i pracowac na zasadzie work & travel na wlasna reke zalatwiajac wszystkie formalnosci??
sly6 Posted January 5, 2008 Author Report Posted January 5, 2008 Mozesz miec wlasnego pracodawce,bilet lotnicze i tyle. Poszukaj sobie takiego biura w ktorym takie cos jest mozliwe bo biuro musi w tym posredniczyc.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.