Jump to content

Wizy do USA na całym świecie będą droższe


Recommended Posts

Od 1 stycznia 2008 roku na całym świecie wzrastają opłaty zgłoszeniowe za amerykańskie wizy imigracyjne i nieimigrancyjne - poinformowała ambasada USA w Warszawie.

Opłata za wizę nieimigracyjną wzrośnie ze 100 do 131 dolarów, a opłata za wizę imigracyjną wzrośnie z 335 do 355 dolarów. Zgodnie z obecnym kursem dolara amerykańskiego, opłata za wizę nieimigracyjną wyniesie 327,5 złotego, a za wizę imigracyjną 887,5 złotego.

wiecej na tej stronie:

http://wiadomosci.onet.pl/1658212,11,item.html

Link to comment
Share on other sites

spokojnie dolar na tyle leci w duł że płacąc za wizytę w ambasadzie marzec-kwiecień nie odczujemy różnicy z ubiegłym rokiem, a o podwyżkach słyszałem już w maju. ciekawe kiedy na Euro przejdą w opłatach :P nawet już Jay-Z w klipach Euro macha. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dali by sobie spokoj z wizami do krajow jak Polska. TO powoli robi sie po prostu smieszne....

Każdy, powtarzam, każdy nie-obywatel USA potrzebuje wize imigracyjna zeby tam mieszkac... A co do nieimigracyjnych.. nie jest smsieszne.. skoro tyle osob zostaje nielegalnie, to po co maja nie miec wiz?

Link to comment
Share on other sites

gdyby zniesli wizy to bezrobocie w polsce przestaloby istniec a kasjerzy w marketach zamiast 7zl dostawaliby 14 <_<

eeeeeee tam <_< Polacy mogą pracować znacznie bliżej, za podobne pieniądze i bez wiz - i jakoś jeszcze tutaj ktoś został pracować ;-)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie:

Czy mozna dostac wize pracownicza na wakacje bez udzialu posrednikow (organizacji sponsorujacej, firmy zalatwiajacej) i pracowac na zasadzie work & travel na wlasna reke zalatwiajac wszystkie formalnosci??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...