Skocz do zawartości

Co Robic Czy Się Starać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce się starać o wizę 3 raz starałem sie rok temu w maju i dwa lata temu w marcu a teraz chce w styczniu .Mam 17 lat za kazdym razem wszystko fajnie w rozmowie do kogo jade kim jest i gdzie pracuje i takie tam i nie dostalem za kazdym razem bez zadnego powodu. Jednak mam w stanach nielegalnie babcie juz bardzo dlugo i siostre ojca tez 5 lat ozeniła sie tam jest jednak tak jak babcia wogóle nie legalnie ona na czyjs paszport poleciała a babcia przez meksyk wiec czy to moze byc powodem tych odmówień prosze o jakies rady czy moze bez zaproszenia bo juz na dwa rozne probowalem co sadzicie?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

BABCIA przez Meksyk? Jeśli przez zieloną granicę to babci należą się dwa medale - za brak wyobraźni i za odwagę <_< Widziałam dwa filmy dokumentalne gdzie pokazywano m.in. najczęściej uczęszczane trasy dla nielegali - osobiście zmiękłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak babcia przeszła przez Meksyk to przecież nie ma możliwości by o niej wiedzieli. O cioci możesz powiedzieć, zwłaszcza jeśli już zalegalizowała pobyt, jak wciąż jest nielegalnie to i tak nie ma kolosalnego wpływu bo ciotka to nie jest bliska rodzina.

Co dokładnie mówiłeś poprzednim razem w konsulacie? Miałeś zaproszenie? Opisz jak najdokładniej, inaczej nikt Ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 mialem od meza tej ciotki a drugie od dalekiego kuzyna a teraz chce pojechac na wujka bliskiego taty kuzyna co jest tam juz z 20 lat legalnie i chyba juz na jego zaproszenie byli tam z rodziny i wrocili

ostatnio jak bylem na zaproszenie kuzyna dalekiego od strony mamy pytali kim dla mnie jest , gdzie pracuje, na ile jade ,wszystko odpowiedzialem i na koniec konsul pyta kto ma wize z rodziny wiedzialem ze niedawno byla ciotka i w pore wrocila podalem jej dane ale nie wiedzialem czy ma nadal wazna wize no i wtedy zakonczyla sie romowa dziekujemy i nie wiem o co chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...