Skocz do zawartości

Jak Wyjechac?


kamillo911

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie nie jestem do końca zorientowany dlatego poruszam ten temat. A mianowicie czy jak nie mam nikogo z rodziny w USA, bo mam tylko znajomych i jakiegos dalekiego wujka i ciotke bez obywatelstwa to mam duże szanse na dostanie wizy...??? Jak wtedy mam wypełniać dokumenty??? Czy załatwiać jakies zaproszenie od dalekiego wujka z USA, czy na rozmowę z konsulem isć bez zaproszenia???? ich pobyt z tego co wiem jest a ielegalu moze mieć wpływ na mój wyjazd, mimo ze to naprawde daleka rodzia???? I dla jasności pierwszy raz starać sie bede o wize. Jak mam zachować sie na tej rozmowie??? Prosze was o jakieś rady!!!! Ja wiem ze te temat na forum był napewno już poruszany ale ja poprostu nie mam czasu szukać sorry... Bardzo mi zalezy na wyjeżdzie do USA i chce być jak najlepiej przygotowany i zoriętowany.... Będe wdzięczny za kazdą pozytywną rade....<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisales juz na tym forum pytania i dostales juz czesc odpowiedzi to po 1..po 2 jak Ciotka z Wujkiem sa nielegalnie to jak Ci maja wyslac zaproszenie?

a co z synem Ciotki,juz Ci nie przysle nic?zaproszenie Ci nie pomoze w dostaniu wizy i prawie o to sie juz nie pytaja w Ambasadzie.

A skad mamy wiedziec do kogo bys lecial,Ty sam wiesz kogo mozesz wpisac .jak juz masz kogos wpisac to wpisz tych co sa legalnie. A co do samej rozmowy to masz odpowiadac na pytania i nie robic z nich durniow bo inaczej to mozesz wyjsc z paszportem bez wizy oraz miec trudnosci z otrzymaniem wizy przy nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...