Skocz do zawartości

Trzeci Raz Do U.s.a.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam okazję polecieć ponownie do USA. Pierwszy raz 11 styczeń - 20 czerwiec 2012 Chicago, odwiedzenie rodziny której nie widziałem 11 lat i niezapomniane zwiedzanie ościennych stanów. Drugi raz 6 kwiecień - 30 wrzesień 2013 lądowanie na New Jersey i wylot do Polski z Miami. Tego nie da się opisać , całe wschodnie wybrzeże z przepiękną Florydą. Teraz mam wykupiony bilet do Seattle na 30 stycznia i planuję zwiedzić jak najwięcej na zachodnim wybrzeżu łącznie z Vancouver i ponowne odwiedzenie rodziny w Chicago i powrót do Polski. Mam nadzieję że nie będę miał żadnych problemów po wylądowaniu. Nigdy nie przesiedziałem terminu i nie miałem problemów z prawem . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Tak, rodzina jest wspaniała i jest jej dość dużo w samym Chicago i całym stanie. Do Seattle lecę do znajomych, których poznałem będąc na Florydzie. Mam zapewnienie, że mogę zostać ile będę chciał na zachodnim wybrzeżu a potem do rodzinki. Piszecie o zachwycie Florydą. Powiem tak... Jak masz za oknem w miejscu zamieszkania szyby i kominy nieczynnych , pozamykanych hut i kopalń , zadymione powietrze to Floryda musi zrobić wrażenie. Mam nadzieję, że Seattle i zachód zrobi na mnie przynajmniej takie samo wrażenie.

I jeszcze jedno pytanie do Państwa. Jak to jest teraz z I-94. co gdzie i kiedy. Mój angielski na słabym poziome i nie wiem czy dam radę. Proszę o odpowiedż. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...