Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Dostałam 10 letnią wize. W wieku 14 lat pojechalam do Usa na 2 miesiace. Pol roku po powrocie do Polski ponownie wyjechałam do Stanow, jednak tym razem zostałam tam nieco ponad rok i uczęszczałam do pierwszej klasy high school. Mając lat 16 wróciłam do Polski (w chwili obecnej mam 23 lata). Byłam wtedy nieletnia i jako dziecko nie mogłam o sobie decydować. Minęło pare lat, teraz jestem dorosła i chciałabym świadomie odwiedzić Stany Zjednoczone. Moje pytanie brzmi czy mam na to szanse zważywszy na to, że będąc dzieckiem przedłużyłam pobyt? Termin 10 letniej wizy jeszcze nie upłynął, ale przypuszczam, ze jest juz nieaktywna poprzez ponad roczny pobyt w Usa. Czy mam szanse na otrzymanie nowej wizy, a dokładniej czy mam zakaz wstępu do Stanow? Bardzo zależy mi na odpowiedziach, za ktore z góry dziękuję. Martwie się tylko czy będę miała problemy z wjazdem do Stanow przez decyzje na ktore jako dziecko nie miałam wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czystej kartki

z tej przyczyny ze sie uczylas i teraz jak zobaczy to kolejny Konsul to nie wiadomo

jak nie pojdziesz po wize to sie nie dowiesz.

zakazu wjazdu nie masz to jest na plus,do tego pare lat nie bylas po wize oraz nie bylas w USA,,do tego masz dobry plan podrozy,pobytu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedź kzielu. W sumie to takie gdybanie, ale czy moje szanse na wjazd do Stanow sa mniejsze, aniżeli osoby która nigdy w USA nie była? Czy mam "czystą kartę"?

Nie masz czystej karty niestety - jak pisze Sly wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelstwem USA nigdy się nie posługiwałam, bo takowego nie posiadam i nawet nie wiem gdzie miałabym podać taką informacje. Nie mam żadnej przeszlości kryminalnej, w Stanach bylam jedynie dzieckiem uczęszczającym przez jeden rok do szkoły i pracowałam w weekendy w pralni. Na rozmowie z Konsulem mam zamiar powiedzieć prawdę, a czy zaakceptuje moją chęć ponownego pobytu w Stanach to zobaczymy. Kłamać nie chce i nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...