Skocz do zawartości

Kontrola Imigracyjna - Czy Oficer Będzie Miał Wgląd Do Wniosku O Wizę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem, ponieważ w formularzu, który wypełniałam podczas starania się o wizę podałam, że zatrzymam się w hotelu. Teraz te plany się zmieniły, stąd moje pytanie, czy oficer na lotnisku widzi informacje, które wpisałam w formularzu DS-160?

Oraz czy odpowiedzi na pytania, które zadawał mi konsul są gdzieś zapisane?

Proszę o pomoc, bo wylot już niedługo, a mnie zżera coraz większy stres, że zostanę odesłana do kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się zatrzymasz?

Wiadomo, że plany mogą się zmienić, zwłąszcza kiedy między wypełnianiem wniosku a samym wyjazdem jest dużo czasu, więc się za bardzo nie stresuj ;)

U rodziny, z którą dotychczas nie miałam żadnego kontaktu i nie wspominałam o niej w formularzu DS-160.

Problem jest taki, że wniosek wypełniałam stosunkowo niedawno, ale życie pisze różne scenariusze i stało się tak, że pojawiła się nowa możliwość, której się całkowicie nie spodziewałam.

No np moze sie okazać ze ma sie tam rodzine z czego połowa siedzi nielegalnie a hotel w którym ma sie nocować okaże sie sypialnia jakiegoś kolesia z którym planuje sie ślub :)

A na serio... Tego nikt nie wie. Z rożnych relacji wynika ze raczej tak.

Owszem, mam tam rodzinę, ale przebywa tam legalnie już wieeele lat, a ja ponad tydzień temu nawet nie miałam z tą osobą kontaktu.

Jak będą spójne odpowiedzi to przejdzie, jak nie to będzie druga rozmowa bardziej szczegółowa

Ty sama wiesz co może iść nie tak

Bo sama zmiana planów to tak bywa gorzej jak pisze Lx13.

A czy jak powiem im, że przez pierwsze kilka dni zatrzymam się w hostelu, który podałam we wniosku, to będą sobie robić kłopot i dzwonić tam, by zweryfikować to, czy faktycznie mam tam rezerwację?

Ogólnie bardzo maglują podczas tych rozmów? Każą pokazywać pieniądze w portfelu, czy wyciągi z konta? Naczytałam się na forach tylu wpisów, że coraz bardziej się boję, chociaż chyba w zasadzie nie mam czego, bo jadę tam w celach czysto turystycznych, ale nie będę miała przy sobie dużej kwoty, bo z obawy, że zostanę okradziona, poprosiłam mamę, żeby dosłała mi resztę pieniędzy przekazem Western Union.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kont bankowych brak i kart płatniczych, można powiedzieć o WU.

Zycie pisze różne scenariusze i np jedną noc możesz być w hostelu i inna juz w innym miejscu lub tez w innym miejscu pierwszej nocy :)

Nie każdego maglują chyba ze dasz im do tego powód np lakoniczna i nie spójna odpowiedź. Jesli piszesz i jest to prawda to tak powiedz i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kont bankowych brak i kart płatniczych, można powiedzieć o WU.

Zycie pisze różne scenariusze i np jedną noc możesz być w hostelu i inna juz w innym miejscu lub tez w innym miejscu pierwszej nocy :)

Nie każdego maglują chyba ze dasz im do tego powód np lakoniczna i nie spójna odpowiedź. Jesli piszesz i jest to prawda to tak powiedz i tyle :)

Wychodzi na to, że nie taki diabeł straszny jak go malują :)

Dziękuję Ci bardzo, troszkę mnie uspokoiłeś.

Mam nadzieję, że podczas kontroli wszystko pójdzie po mojej myśli i spędzę najlepsze wakacje w swoim życiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mela, nakombinowalas, wize dostałaś a teraz masz problem bo nie byłaś szczera. Ja ci wierze, ale oficer jak mu powiesz o tej rodzinie to juz moze nie uwierzyć i pewnie nie uwierzy - nie takie historie słyszał. Aha, jak zwesza kłamstwo i co gorsza, wyjdzie na jaw to masz bana na długie lata.

Co do hotelu... Sprawdzić mogą ale nie musza. Wszystko zależy jak będziesz sie zachowywać jak podejdziesz do okienka.

A tak ogólnie to Sly ci dobrze napisał. Życie rożne scenariusze pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...