Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Dzis zaczelam moja droge z wiza K1. Papiery narzeczony wyslal do Teksasu. Jestem podekscytowana i szczesliwa, ze w koncu udalo nam sie ruszyc caly ten proces. Jednak martwie sie terminami, choc mam nadzieje ze u mnie nie bedzie to trwalo az tak dlugo...

Hejka, my podobnie dopiero co ruszyliśmy. Nasze juz przesłano do CSC California. Zastanawiam się tylko czy zdąże przed rozpoczęciem szkoły, moja córka nie chce słyszeć o przyjściu do szkoły w trakcie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No chyba nie albo coś jest nie tak. Dostał narzeczony email z info że petycja received 10 marca i mamy nr WAC i dziś 23 wszystko stoi. Czytam tu o NOA1 i szczerze mówiąc zaczynam mieć niezłego "nerwa".

Nie ma co miec nerwa - bo jak maila dostal to wiadomo ze przynajmniej nie zaginela. Dwa tygodnie na NOA1 to troche sporo ale wyroki USCIS i poczty sa niezbadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostal narzeczony maila ze petycja approved? Dwa tygodnie to zadne czekanie

Dostał " your case has been acceped and routed to the USCIS California Service Center for procesing...." dalej napisane,że w ciągu 7-10 dni otrzyma pocztę z jakimś oficial receipt notice from-797 i z receipt nr, ten nr podany w emailu. To było 14 marca i cisza. Byłabym wdzięczna za informacje na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję! Nawet nie wiesz jak bardzo poprawiłaś mi humor. :D Tak odpisywał im co prawda jeszcze nie dostaliśmy, właściwie on nie dostał papierowej wersji i stąd zaczęłam się denerwować,że coś idzie nie tak. Chciałabym zdążyć do sierpnia z dwóch powodów - narzeczony ma być "deployed" i dzieci do szkoły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma sprawy. Tylko na przyszlosc - troche wiecej cierpliwosci. Kazdy etap zarowno K1, czy AOS troche trwa, najlepiej to w ogole zapomniec ze ma sie jakas taka sprawe, bo mozna do glowy dostac z tym sprawdzaniem numerow i statusow. Pomysl sobie, ze to w koncu ludzie w urzedach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...