Skocz do zawartości

Wyrobienie Wizy J-1 W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy można będąc w USA np na wizie turystycznej wyrobić wizę J-1?

Pytałem się u polskiego pośrednika, ale otrzymałem inforamcje, że nie można, chociaż nie uzasadnili dlaczego. Jak próbowałem zadzwonić do ambasady to od razu spytali o numer paszportu, więc wolałem się nie pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz zmienic status w USA a nie dostac wize wiec posrednik mial racje :)

a teraz z jakiego powodu chcesz takie cos zrobic?>masz podstawy?

Chcę wyjechać na internship z wiza j-1, ale jako ze ciężko znaleźć praktyki będąc w Polsce, a uzbierałem juz sporą bazę firm, które zapraszaly mnie na interview na miejscu w USA, to zastanawialem sie czy nie moge pojechac na turystycznej.

W takim razie skoro moge zmienic status na miejscu, czyli moge jechac na turystycznej i szukac na miejscu praktyk tak?

Czy jednak będę musiał później wrócić, wyrobić j-1 i jechać ponownie? Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej pojedz,znajdz sobie takie pratyki,wroc do Polski i wyjedz z wiza juz stosowna :)

Czy najlepiej to nie wiem, bo to są dodatkowe koszty i to niemałe, ale nie dostałem odpowiedzi ostatecznie, czy mogę będąc na miejscu zmienić status wizy z turystycznej na J-1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co sie Ciebie pytali o nr paszportu ?

Zadałem pytanie jak wyżej i dostałem informację, że nie udzielają żadnych odpowiedzi zanim nie podam numeru paszportu. Podejrzewam, że mogliby sobie coś wtedy odnotować tam na korzyść lub raczej niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...