Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnością do samego CN... stary poczytaj sobie 23 strony wstecz, ale każdą stronę po kolei.

chodziło mi zupełnie o co innego, czyt ze zrozumieniem się kłania...

Jeżeli tak bardzo Ci zależy na ocenianiu postów to nie rób tego w ten sposób.

Nie muszę czytać po kolei bo czytam na bieżąco. Sposób w jaki zwrociles uwagę był nieprzyjemny, że niby nikogo nie interesują plany i rozważania wygranych.

CNy są ogólno dostępne a rozmowy w ambasadzie w 99.9% to formalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam rozmowe na poczaku stycznia i mam dylemat.Otoz mam dziewczyne z ktora chcialbym wyjechac,czy lepiej zglosci na rozmowie konsulowi ze jestem zareczony,czy zadzwonic do ambasady i przesunac termin rozmowy i wziasc slub i wtedy udac sie na rozmowe z zona.Czy moze ktos byl w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziewczyną, czy nawet narzeczoną razem nie wyjedziesz.

Musicie być małżeństwem, żeby wyjechać razem w tym samym czasie.

Najlepiej gdybyście wzięli ślub przed rozmowią w ambasadzie.

Po rozmowie i po wydaniu wizy będzie już za późno na wspólny wyjazd.

Niektórym na rozmowie zadane było pytanie, czy nie mają kogoś, z kim chcieliby wyjechać i proponowano wstrzymanie wydania wizy do czasu zawarcia formalnego związku (jeśli dobrze pamiętam, to ktoś nawet z tego skorzystał - przejrzyj ten wątek, a znajdziesz odpowiedź).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy 12XXX i wizytę na 27 stycznia :lol:

Kurde, nie bardzo mi to pasuje ze względu na szkołę synka - jak można to przełożyć o np. miesiąc??? Ktoś coś chyba pisał wcześniej. Dajcie znać.

Ja mam 123XX i wysłałem ciut później papiery żeby właśnie nie przerywać roku szkolnego syna.

Wg numeru powinienem być w grudniu, na styczeń też jeszcze nie mam zaproszenia.

BTW Z jakiego adresu przychodzi taki email? Tak przezornie dodałbym go do książki adresowej żeby mi interia nie potraktowała zaproszenia jako spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeśli chodzi o INTERIĘ z mojego doświadczenia z czerwca i lipca to wszystkie wiadomości z KCC doszły i nie zostały uznane za spam, a adres ich jest identyczny jaki podał paradoox.

Bardziej boję się o adres ONETOWSKI, gdyż u nich zawsze wiadomości dochodzą z jakimś opóźnieniem, już nie jednokrotnie tak mi się zdarzyło.

Ot, takie moje doświadczenia.

Głowa do góry, napewno będzie ok.

Pozdrawiam WSZYSTKICH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 123XX i wysłałem ciut później papiery żeby właśnie nie przerywać roku szkolnego syna.

Wg numeru powinienem być w grudniu, na styczeń też jeszcze nie mam zaproszenia.

BTW Z jakiego adresu przychodzi taki email? Tak przezornie dodałbym go do książki adresowej żeby mi interia nie potraktowała zaproszenia jako spam.

Może warto by było ponownie sprawdzić swój status? Może tam coś się wyjawi w Twojej sprawie. Napisz o efektach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety złe wieści dla wysokich numerów - nowy bulletin, ktoś zadzownił do kcc i się dowiedział.
Czekajcie na oficjalne info 15. Zazwyczaj informacje wczesniejsze telefoniczne się sprawdzały w 100%.

AF - 21750
Egypt - 15850
Ethiopia - 19000
Nigera - 8700

AS - 3700

EU - 16700
Uzbekistan - 13900

OC - 650
SA - 850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...