Skocz do zawartości

Zapytanie Odnośnie Biletów/rezerwacji Miejsc.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za tydzień wylatuję do USA na wakacje, po raz pierwszy sam, i mam z tego powodu kilka pytań.

Bilety kupowałem poprzez Flipo.pl, lęcę KLM przez Amsterdam do NYC i w drugą stronę Alitalia przez Rzym do Wawy.

1. Czy moim prawdziwym i jedynym biletem jest bilet elektroniczny od Flipo.pl, który dostałem w formie PDF? Mam go sobie wydrukować i w dniu odlotu zabrać na lotnisko? Muszę robić jakąś odprawę?

2. Na stronie KLM rezerwowałem miejsca w samolocie, zarówno do Amsterdamu jak i do NYC. Jak to działa? Muszę coś wydrukować/zabrać ze sobą? Czy na lotnisku coś otrzymam?

3. Na stronie Alitali nie mogłem wybrać miejsc, system coś im się psuł. Zadzwoniłem, okazało się, ze rezerwacji miejsc można dokonać wraz z odprawą na 24h przed odlotem. Jak się odprawić?

Sam kupowałem wcześniej bilety tylko do Londynu i przez oficjalną stronę Ryanair, gdzie dostawałem na maila dokładne instrukcje co robić. Tutaj trochę się pogubiłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co juz zarezerwowales jest w systemie. Mozesz wydruk miec ze soba ale zazwyczaj wystarczy podac nazwisko na check in. W miare mozliwosci mozesz tez wtedy zmienic fotel. Przy odprawie dostaniesz karty pokładowe na swoje loty ktore pokażesz przy wchodzeniu na pokład samolota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...