Skocz do zawartości

Czy Jest Ktos Z Fremont, Dublin Czy San Leandro?


Kasica_s

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Hej!

Ja przeprowadzilam sie do San Jose rok temu. Rozpoczelam pisanie bloga z praktycznymi informacjami o zyciu w Kalifornii i Dolinie Krzemowej jak, praca, mieszkanie, prawo jazdy itp.

Moze komus sie to przysluzy z pomoca. Ps fajnie byloby sie spotkac na kawe.

www.milvine.com


Ps. zapomnialam dodac ze przenioslam sie ze Sztokholmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja przeprowadzilam sie do San Jose rok temu. Rozpoczelam pisanie bloga z praktycznymi informacjami o zyciu w Kalifornii i Dolinie Krzemowej jak, praca, mieszkanie, prawo jazdy itp.

Moze komus sie to przysluzy z pomoca. Ps fajnie byloby sie spotkac na kawe.

www.milvine.com

Ps. zapomnialam dodac ze przenioslam sie ze Sztokholmu

Rozumiem, ze masz bloga ale nie musisz wpisywać tej informacji w każdym temacie. JEDEN wpis wystarczy! Dodaj ta informacje do stopki ( czy jak to sie tam zwie) i sie wyświetli za każdym razem kiedy napiszesz posta. W tym momencie brzmi to dla mnie jak desperacja i nawet na bloga mi sie nie chce wchodzić (widzisz, kompletnie odwrotny to ma efekt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze masz bloga ale nie musisz wpisywać tej informacji w każdym temacie. JEDEN wpis wystarczy! Dodaj ta informacje do stopki ( czy jak to sie tam zwie) i sie wyświetli za każdym razem kiedy napiszesz posta. W tym momencie brzmi to dla mnie jak desperacja i nawet na bloga mi sie nie chce wchodzić (widzisz, kompletnie odwrotny to ma efekt).

okz, tak tez bedzie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...