Skocz do zawartości

Karuzelka

Użytkownik
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Bay Area CA

Ostatnie wizyty

1610 wyświetleń profilu
 1. Chciałem Powiedzieć Że...

  Dzięki! Super strona - wszystko w jednym miejscu, do tej pory głównie edukowałam się oglądaniem filmików na YT
 2. Chciałem Powiedzieć Że...

  Dziękuję Masz do polecenia jakiegoś robota? Pewnie lepiej go kupić wcześniej zanim sezon się zacznie. Czlowieka od basenów musze i tak wezwać bo mam dużo różnego ustrojstwa zostawionego przez poprzednich włascicieli i nie mam pojęcia, co do czego służy
 3. Chciałem Powiedzieć Że...

  Chciałam powiedzieć, że moj American Dream w 90% zrealizowany, w tym tygodniu kupiliśmy dom. Oczywiście, aby było bardziej po "amerykańsku" to z basenem. Nie po amerykańsku na pewno jest to, że postanowiłam sama zajmować się jego serwisem, zobaczymy jak szybko będę miała za domem moczary
 4. przekroczenie pobytu i powrót

  Nawet nie wiem Czołg jak się odnieść do Twojej logiki, moim faworytem jest w szczególności "symulacja". Kopać z koniem się nie będę. Również życzę zdrowia
 5. przekroczenie pobytu i powrót

  Dlaczego ludzie zaradni mają być karani za swoją zaradność? Czy to nie sprawi, że ludzie nie będą aspirowali wyżej, bo przestanie im się to opłacać? Dlaczego ludzie co zarabiają 20k miesięcznie mają liczyć czy stać ich na kolejne dziecko, bo mają takie zarobki, a osoby zarabiające mniej, mogą sobie po prostu mieć kolejne dziecko, bo ktoś im do tego jeszcze dołoży?
 6. przekroczenie pobytu i powrót

  No to w końcu wnerwia Ciebie leń co dostaje kasę za darmo czy ten kto zarabia 20k na miesiąc i dostaje te 500+? I przypominam, że ten kto ma 20k na miesiąc też płaci podatki.
 7. Koszty życia w NYC

  Dziękuję Katlia A co do Amazona to teraz wszyscy bawią się w zgadywanie, gdzie oni założą swoje nowe HQ, mąż obstawia NC a ja własnie Pittsburgh.
 8. Koszty życia w NYC

  Mieszkamy tutaj już 3 lata, od kilku miesięcy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami GC i mój mąż postanowił zmienić pracę, a że jest niezły w tym co robi, to pojawiło się sporo możliwości z relokacją, postanowiliśmy się rozejrzeć za jakimś miejscem, gdzie domy nie będą drożeć o 90- 100k rocznie (jak to ostanio miało miejsce) i gdzie za odłożone pieniądze na pierwszą wpłatę za dom, będziemy mogli po prostu kupić dom... Mimo pięknej pogody i ładnych widoków człowiek może się zmęczyć mieszkaniem na wynajętym i chciałby po prostu dziecko puścić do ogrodu czy kupić psa Sprawy jednak potoczyły się inaczej niż się spodziewaliśmy i wyglada na to, ze zostaniemy tutaj na dłużej.
 9. Koszty życia w NYC

  Dzięki Marwin za przedstawienie Twojego punktu widzenia, potwierdził tylko, że dobrze postąpiliśmy odrzucając ofertę. Zostajemy w drugim najdroższym miejscu w USA i póki co nie przenosimy się do najdroższego Na tapecie pojawił się też Pittsburgh w PA, jak zobaczyłam ceny domów to byłam gotowa natychmiast się pakować, ale o tym miejscu zupełnie nic nie wiem, muszę trochę pogrzebać.
 10. Koszty życia w NYC

  Dziękuję za wypowiedzi i za bardzo przydatne linki, normalnie sama szukam takich rzeczy w necie, ale niestety jesteśmy pod presją czasu a tutaj nie możemy sobie pozwolić na błędy.
 11. Koszty życia w NYC

  Z Twojej odpowiedzi więc wynika, że aby żyć w NYC jak średnia klasa wyższa to trzeba mieć dochód klasy wyższej, czyli zaczynający się od 380k, przerażające. Mieszkając w okolicy gdzie płacisz 10k za mieszkanie, nadal musisz posyłać dzieci do prywatnej szkoły?
 12. Koszty życia w NYC

  Ile potrzebuje rocznie 4 osobowa rodzina w NYC aby żyć "dobrze", powiedzmy jako" klasa średnia- wyższa"?
 13. Mieszkanie w Californii

  Różnie w życiu bywa, spotkałam się z taką sytuacją wielokrotnie, najczęściej landlord zgadza się, aby znaleźć kogoś na swoje miejsce, w takiej sytuacji też ludzie często rezygnują ze swojej kaucji i zostawiają ją kolejnym najemcom. Wszystko zależy, jak zawsze, od dobrej woli.
 14. Nowe zasady imigracji do USA

  Osoby, które znajdowały się na wizach pracowniczych jak H1b czy L1 przechodząc na GC nie musiały iść na interview (przeważnie), od października będą musiały na nie iść, co oczywiście powoduje, wydłużenie czasu oczekiwania na GC o jakieś 6 miesięcy. Prawnicy rozsyłają taką oto informacje: "Beginning October 1, 2017, USCIS plans to require applicants for employment-based adjustment of status to attend a personal interview before their green card case can be processed to completion. The requirement is to be phased in , but USCIS has not yet explained how it will do so. The interview requirement is part of the agency's compliance with President Trump's March 6 executive order on protection of the United States from terrorist activities. That order - which imposed the travel ban against refugees and nationals of six restricted countries - also directed federal agencies to implement uniform screening and vetting standards for all immigration programs. Interviews for employment-based adjustment applicants are not new, but USCIS has had a longstanding policy of waiving them for most, recognizing that employer-sponsored green card applicants posed few security risks. Certain family members of refugees and asylees will also be obligated to attend an interview if they are in the United States and are applying to join the principal asylee or refugee applicant. The agency plans to require interviews for other immigration benefits applications in the future, but did not specify which case types would be affected. What This Means for Employers and Foreign Nationals The agency's brief announcement leaves many questions unanswered about the new policy, but it is likely to increase the processing times of employment-based applications for adjustment of status."
×