Skocz do zawartości

Zawrócenie Z Usa Oraz Anulowanie Vizy.


Rekomendowane odpowiedzi

sly6 to mnie nie pocieszyłeś ! Nie zamierzam ładować z wize tyle kasy ale z drugiej strony może udam sie do jakiegoś adwokawa i to załatwi.

A jak ubiegać się o sponsoring ? trzeba być w małżeństwie itd ? Czy jak znajde tam obywatela który zechce mnie sponsorować to mam duże szanse wjechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sly6 to mnie nie pocieszyłeś ! Nie zamierzam ładować z wize tyle kasy ale z drugiej strony może udam sie do jakiegoś adwokawa i to załatwi.

A jak ubiegać się o sponsoring ? trzeba być w małżeństwie itd ? Czy jak znajde tam obywatela który zechce mnie sponsorować to mam duże szanse wjechać ?

Tak. Musisz poslubi obywatela USA,a on zesponsoruje Cie na Green Card i wtedy mozesz wyjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 to mnie nie pocieszyłeś ! Nie zamierzam ładować z wize tyle kasy ale z drugiej strony może udam sie do jakiegoś adwokawa i to załatwi.

A jak ubiegać się o sponsoring ? trzeba być w małżeństwie itd ? Czy jak znajde tam obywatela który zechce mnie sponsorować to mam duże szanse wjechać ?

Jasne, bo malzenstwo dla papierow jest bardzo legalne :)

Czasem mnie na forum drazni jedna rzecz - jak na Visa Journey ktos zaczyna kombinowac na rozne mniej legalne sposoby, zeby wyjechac do USA ludzie szybko sprowadzaja na ziemie, mowia, ze to visa fraud i temat jest zamykany. Tutaj czasami ludzie mimo wszystko kombinatorowi beda pomagac. Mnie jako osobie, ktora proces wizowy przeszla krok po kroku, legalnie, swoje odczekala, troche przykro sie robi.

Nie skupiam sie tutaj na przypadku zakladajace ten temat, troche tak bardziej ogolnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój ! Sutuacja wyglądała tak że nie przyznałem się do pobytu członka rodziny w usa ponieważ bałem się ze moja wiza zostanie odrzucona. Poleciałem raz, pobytu nie przekroczyłem wszystko było kulturalnie. I na dobrą sprawę gdyby nie dokument który znaleźli przy mnie miałbym wjazd do usa. Bo w życiu by nie doszli że mam tam kogoś.

Nie prawcie mi teraz morałów że kłamstwa powinny być karcone itd. Jakbyście Wy nigdy nie okłamali. Nie było innej opcji wiec postanowiłem że nie napisze tego we wniosku i już.

Ja swoją karę już poniosłem a teraz szukam altermatywy zeby coś poradzić, i po to tu jestem. Wszystko chce teraz odkręcić w sposób całkowicie legalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zasad loterii to jest tak

masz zakaz,masz rozmowe o GC i Konusl mowi Ci o waiver i teraz tak,wiz jest np 2 tys i jak sie nie wyrobisz z waiver a wizy sie skoncza to nie dostaniesz GC loterii danej edycji.

kolejny raz wysylasz zgloszenie,czekasz na losowanie i niski numer ;) poczytasz o tym w tematach dv 2013-2014

co innego GC z malzenstwa,dopuki nie masz waiver to wiza czeka na Ciebie :) nawet i 1 rok czasu

a co do klamstwa to chce spotkac takie osoby ktore przyjma moje przeprosiny-odpokutuje za to i dadza mi szanse :)

Ty masz to dobrze ze jak znajdziesz prawnika ,do tego sponsorowanie rodzinne to masz duzaa szanse na GC,wjazd :)

a ja Cie dziekuje za ten post,to pokaze innym osobom ze majac wize,moze cos wyjsc za 2 razem,3 razem i ze wiza nie jest dawana na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...