Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

I to i to jest ważne.

Wysłanie DSa w czerwcu niie jest jakimś wielkim opóźnieniem.

Co innego, gdyby go wysłać w listopadzie.

Naprawdę nie panikujcie :)

19xxx to nie jest jakiś bardzo wysoki numer.

Na lipiec w tym roku są numery do 35,700, więc te 19xxx to z palcem w nosie pójdzie ;)

A jeśli już nie będzie wiz, to wzywać na rozmowę nie będą. Bo po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1 - Imię i nazwisko pisane z polskimi znakami jeżeli takowe się pojawiają.

5 - Też bym tu dał High School Diploma. Secondary School to raczej angielski brytyjski...

9 - tak samo jak Joanna30, dałbym "yes".

Akurat imię(imiona) i nazwisko wpisujemy bez polskich znaków. jedynie gdzie używamy polskich znaków to w miejscu gdzie jest podane aby imię i nazwisko podać w ojczystym języku.

@Mateusz ale pytania w DS260 i odpowiedzi na nie są takie same jak w DS230 tak więc ten link bardzo może pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glimi widziałem, że też pytałeś o to w zeszłym roku, ale do teraz nie znalazłem odpowiedzi. Co wpisać w pytaniu o ilość instytucji edukacyjnych jeśli jestem po liceum? Czy mam wpisać 1?

I czy jako dyplom/certyfikat podawałeś maturę? czyli high school diploma

Teoretycznie są to proste pytania, ale ubiegam się o kartę na podstawie 12 letniego programu nauczania, dlatego nie chcę tu popełnić błędu.

Czy tłumaczyliście wszystkie nazwy szkół/instytucji w jakich pracowaliście lub uczyliście się?

Pracowałem w urzędzie ulic i mostów i jakoś nie jestem przekonany czy to tłumaczyć. Studia na jakie aktualnie chodzę mają na stronie podaną angielską wersję nazwy, więc problemu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem 4 jako podstawówka, gimnazjum, liceum + studia które są w toku i dostałem błąd

wpisałem 3 żeby sprawdzić bez studiów i to samo

Dopiero przeszło przy 1.

Tłumaczyłeś nazwę liceum/technikum?

I co dałeś w pytaniu o szczepienia? Tak, czy Nie i wyjaśnienia, że zrobisz badania i lekarz zaszczepi Cię jeśli coś brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Number of Educational Institutions Attended: - ILE WPISUJEMY PO SKOŃCZONYM LICEUM Z MATURĄ

Jak wpisuję wszystkie (3 lub 4)- podstawówka, gim, liceum i studia które teraz robię to jest błąd

Jedynie przechodziło po wpisaniu 1

Have you ever been issued a U.S. Visa? trg_bk.GIF
Yes No

Co dać jeśli wczoraj przyznano mi wizę, ale nie mam jeszcze paszportu z numerem wizy itd.

tak jak Joanna30 napisała ze wpisujesz wszystkie szkoły, więc jak masz podstawówkę, gimnazjum i liceum i wszystkie je dodałeś przyciskiem ADD to jak dasz 3 instytucje to powinno przejść ,bo twój najwyższy stopień to liceum z maturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...