Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwy szkół i pracy podałem jednak po Polsku, bo po angielsku były dość dziwne i nie dało się po tym wyszukać ich w google. Jedynie nazwę szkoły wyższej podałem po angielsku, bo na stronie szkoły jest taki odpowiednik.

Myślę, że nie powinno być to powodem do odrzucenia wniosku? Napiszę jeszcze maila do KCC z angielskimi odpowiednikami, gdyby jednak potrzebowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Paszport to podstawa

ważna stronka jakie dokumenty potrzebne http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/docs_checklist_dv.html

Czy można wypełnić DS-260 nie posiadając paszportu? Z poprzednich postów wynika, że jest to niezbędne jednak jest chyba możliwość wyboru innego dokumentu? Czekam na paszport a chciałbym wypełnić DS-260 jak najszybciej. Będę wdzięczny za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest tam mowa o wyborze dokumentu oraz podaje się numer dokumentu, ale do dowodu osobistego na logikę nikt Ci wizy nie wbije. Możesz spróbować podać dowód osobisty, a potem napisać maila do KCC z prośbą o zmianę we wniosku na paszport i podać datę wydania, numer itd., ale to już na własne ryzyko. Ja bym czekał na paszport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest tam mowa o wyborze dokumentu oraz podaje się numer dokumentu, ale do dowodu osobistego na logikę nikt Ci wizy nie wbije. Możesz spróbować podać dowód osobisty, a potem napisać maila do KCC z prośbą o zmianę we wniosku na paszport i podać datę wydania, numer itd., ale to już na własne ryzyko. Ja bym czekał na paszport.

Dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze legitymacje studencka tam wpisz albo karte miejską lol ,myslicie że tydzien w ta czy w tamta was zbawi ?

nie wiem ile u Ciebie trwać bedzie rozmowa u mnie trwała ze 2 minuty, pytań o kase nie było

potwierdzenie z banku napewno mozna zabrać jak sie konsul spyta to pokażesz

jak nie masz dzieci ani zony na utrzymaniu to bym sie tym zbytnio nie przejmował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...