Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Czy ktoś miał taką sytuację, że przekładał ten termin?

Rozumiem, że zadzwonić do ambasady amerykańskiej , tak? Wypełniam DS260 i dzwonie od razu czy poczekać do października 2015?

Czy jest to formalność czy zależy od urzędnika, czy przełoży czy nie? Interesowałby mnie termin lipiec sierpień 2016, czy nie jest to za późno?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Było kilka osób na forum.

Wypełniasz wniosek, czekasz na mail z datą rozmowy i dzwonisz, że chcesz przełożyć. Zaraz po wypełnieniu wniosku nie masz co dzwonić, bo nie ma jeszcze czego przekładać.

Szczerze Ci powiem, że lipiec, sierpień to już prawie końcówka i kto wie czy zostanie jeszcze coś kart, a Twój numer raczej gwarantuje Ci rozmowę w szybkim terminie.

Wracając do moich pytań:

Number of Educational Institutions Attended: - ILE WPISUJEMY PO SKOŃCZONYM LICEUM Z MATURĄ

Jak wpisuję wszystkie (3 lub 4)- podstawówka, gim, liceum i studia które teraz robię to jest błąd

Jedynie przechodziło po wpisaniu 1

Have you ever been issued a U.S. Visa? trg_bk.GIF

Yes No

Co dać jeśli wczoraj przyznano mi wizę, ale nie mam jeszcze paszportu z numerem wizy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Ci powiem, że lipiec, sierpień to już prawie końcówka i kto wie czy zostanie jeszcze coś kart, a Twój numer raczej gwarantuje Ci rozmowę w szybkim terminie.

Czyli poprawcie mnie jeżeli, źle zrozumiałem. Mój numer gwarantuje mi rozmowę w szybkim terminie. Jeżeli przełożę ją, powiedzmy na czerwiec 2016, to jest szansa że wszystkie wizy będą już rozdane i do rozmowy w ogóle nie dojdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest :) i tak tez bywa

malo kto pisze lecz wizy z loterii nie czekaja i kto pierwszy ten lepszy ;)

mozesz bawic sie do czerwca lecz to jak w ruletce ,moze dobrze a moze zle.

co do wizy to poczekaj jak dostaniesz paszport,te 2-3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te 2-3 dni nie zmienią mi znacznie terminu? bo z takim numerem na 99,9% może być to początek października i z takiego terminu bardzo bym się cieszył

Jak z tymi nazwami szkół i miejsc pracy? Trzeba tłumaczyć na Angielski, czy wpisać po Polsku?

np. I Liceum Profilowane, mam to przetłumaczyć na First Profiled High School in Miasto?

I jak z ilością instytucji, wpisać 1? Bo jak wpisywałem 2,3,4 to nie chciało przejść dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za pomoc. Jeszcze ostatnie pytanie, czy jesteście w stanie stwierdzić w którym ostatnim miesiącu wizy na pewno jeszcze są do rozdania?

Raczej styczeń - luty 2016, jest pewny, że takie wizy jeszcze będą? marzec?

Jeszcze raz dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co jest ważniejsze? Termin złożenia DS-260 czy numer przyznany po wylosowaniu? Tak jak pisałem wcześniej paszporty bedziemy mieć dopiero 9 czerwca bo złożyliśmy wczoraj wnioski. Numer mamy 19XXX czyli raczej lipa? Bo niedość cz DS spóźniony to jeszcze numer wysoki ? Jeśli już nie bedzie wiz to czy i tak wezwą nas do konsula na rozmowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...