Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam . Mam pytanie , co do wypelenia wniosku otoż przy pytaniu

"Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law? "

dajac "NO" mam wyjasnić i poprostu napiac im ze mam ale polskie a o amerykanskie bede sie dopiero starał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań w tym kilka takich, żeby się upewnić:

1) Co do adresu w USA, który trzeba podać: Co konkretnie wpisujecie przy uzupełnianiu DS-260 nie mając kompletnie nic na miejscu? Muszę podać stan i zipcode (więc miasto też). Nie podaję osoby oraz telefonu, a w ulicy wpisuję "NA"? Nie mogę "N/A" bo nie można wpisywać slashy. Mam tak jak na screenie: http://postimg.org/image/d674xzl4x/

2) Nazwisko w natywnym języku: W jednej z instrukcji przeczytałem "Pełne imiona i nazwisko używając polskich znaków (uwaga, jest to jedyne pole, w którym używamy polskich znaków, wypełniamy je tylko jeśli nasze nazwisko lub któreś z imion je zawiera, jeśli nie to wpisujemy n/a). Jeżeli moje imiona i nazwisko nie ma takich znaków to wpisać "N/A" ? Nie da się bo nie można slashy używać. Czy wpisać normalnie: IMIE1 IMIE2 NAZWISKO ?

3) województwo "SLASKIE", tak ?

4) Czy paszport EH 1234567 ze spacją czy bez - EH1234567?

5) Primary Phone Number z +48, 0048 ?

6a) Zawód. Jestem samozatrudniony i pracuję na kontrakt dla firmy za granicą. Moja firma nie ma nazwy (nie musi być dla jednoosobowej działalności), więc teoretycznie nazwy się: "IMIE1 NAZWISKO"

Co wpisuję w: "Present Employer or School Name"? "Self employed"? "IMIE NAZWISKO"?

6b) Działalność zarejestrowana jest pod moim adresem zamieszkania, to rozumiem, że wpisuję po prostu mój adres?

7) "Does this job require at least 2 years of training or experience? " - jak jestem programistą z doświadczeniem 4lata, to chyba tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez mam taki problem wykonuje prace dla firmy - mam jej nazwe i adres, firma zagraniczna, ale wykonuje przez internet, wiec wtedy wpisuje adres na niemcy czy moj adres wpisuje? Ja dzialanosci nie mam, bo firma bierze podatek wiec nie wiem jak to wpisac.

A zawod tam zdajsie bylo primary ocupation to wpisuje sie wyuczony czy wykonywany?

A studia zakonczone magistrem inzynierem w jednym po 5 latach to jak to sie przetlumaczy na angielski, wie ktos? Bachelor master ? troche bez sensu, czy samo master, czy master engeneer ?

Mam tez pytanie bo w domu nie mam drukarki dzialajacej, czy da sie caly wniosek wypelnic do konca w domu, a potem isc do kafejki i znow wejsc juz w zakonczony wniosek i wydrukowac te potwierdzenie ?

Czy trzeba to jednak wypelniac w miejscu z drukarka bo niestety nie mam w domu, a nie wiem czy sie oplaca specjalnie kupowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zawod tam zdajsie bylo primary ocupation to wpisuje sie wyuczony czy wykonywany?

wykonywany

A studia zakonczone magistrem inzynierem w jednym po 5 latach to jak to sie przetlumaczy na angielski, wie ktos? Bachelor master ? troche bez sensu, czy samo master, czy master engeneer ?

Master of Science, civil engineering, mechanical, nuclear, electrical, chemical engineering czy co tam sobie skonczyles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...