Skocz do zawartości

Prosze Mi Pomoc!


pusiek7

Rekomendowane odpowiedzi

pisalam o tym w poscie ponizej ale nikt mi juz nie odpisal.

Prosze o pomoc, corka ma 2 lata bylam z nia u 2 fotografow placze strasznie i nie daje sobie zrobic zdjecia

mam zdjecie z ubieglej loterii ale tam miala 1 rok i generalnie jest zmiana w jej wygladzie wiadomo roczne a 2letnie dziecko, jest roznica.

Co robic w takiej sytuacji, chciabym wziac udzial ale nie wiem czy nas nie odrzuca? a jak wylosuja to co im potem powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Córka również 2 latka, wręcz niemożliwe jest zrobienie jest teraz zdjęcia takiego jak do wizy (rok temu było znacznie łatwiej). Do formularza dołączyłam zdjęcie ubiegłoroczne. Fakt, córka wygląda trochę inaczej niż jak miała roczek, ale... Przecież i tak jeśli Cię wylosują to do wniosku o wizę imigracyjną będziesz musiała dołączyć aktualne zdjęcie, które ma max 6 miesięcy, więc i tak będziesz musiała zrobić wtedy znowu nowe. Ja uważam, że zdjęcia w formularzu są "poglądowe" i nic się nie stanie jeśli będzie troszkę nieaktualne. Gorzej by było, gdyby dziecko miało już 4 lata, a na zdjęciu widać by było rocznego szkraba. ;)

Spróbuj zrobić jej sama zdjęcie tak jak radzą poprzednicy na tle ściany / prześcieradła, a jak się nie uda to dołącz ubiegłoroczne zdjęcie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...