Skocz do zawartości

Wylot Do Polski - Skorzystanie Z Opieki Medycznej


kkrm

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę na swięta do Polski. Chciałbym porobić sobie kilka badań bo w kraju taniej. NFZ odpada, bo od lat nie jestem ubezpieczony. Nabardziej interesowałoby mnie zabieg usunięcia blizny i rektoskopowe bo tutaj jest to drogie.

Jaki może być koszt i gdzie i czy w Warszawie można to wykonać w jakiś rozsądnych terminach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze się ubezpieczyć ale nie ma raczej szans aby dostać się na takie badania w normalnym terminie. Po pierwsze trzeba wybrać się do rodzinnnego aby dostać skierowanie na badanie rektoskopowe. Potem długo na nie czekasz :P A usuwania blizny wiem,że na pewno nie przeprowadzają na NFZ.

Usuwalem blizne na NFZ 10 lat temu w szpitalu na włoskiej w Warszawie. Trochę czekałem, ale również z mojej winy, bo pierwszy termin wypadal jak miałem jakiś wyjazd. Niepotrzebne było nawet skierowanie od rodzinnego. Zadzwoniłem do NFZ i dostałem listę chirurgów plastycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwalem blizne na NFZ 10 lat temu w szpitalu na włoskiej w Warszawie. Trochę czekałem, ale również z mojej winy, bo pierwszy termin wypadal jak miałem jakiś wyjazd. Niepotrzebne było nawet skierowanie od rodzinnego. Zadzwoniłem do NFZ i dostałem listę chirurgów plastycznych.

Tylko przez 10 lat wiele się zmieniło. Nawet jeśli chodzi o skierowania, teraz nawet do okulisty czy dermatologa jest potrzebne jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę napiszcie precyzyjniej.

Co mam zrobić przed wyjazdem z Polski, aby być gdzieś tam w rejestrach NFZ aby w sytuacji poważnie zdrowotnej wrócić i skorzystać z lekarza.

Piszę to bez żadnego "ale", bo 20 lat przepracowałem na umowie o pracę, składki płaciłem i nie korzystałem z naszej służby zdrowia więc może w przyszłości coś mi się należy :)

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze to forum nie przestaje mnie zadziwiac. Teraz radzimy jak okraść NFZ a konkretnie to nas (Was) samych bo z waszych składek on działa i to Wy będziecie płakać na jakość opieki zdrowotnej... W zasadzie to nie forum, polacy mnie zadziwiają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...