Skocz do zawartości

Czy Mamy Szanse Na Wize


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Postanowilem z moimi kolegami wyjechac do usa. To czy na stale to zycie pokaze, ale napewno chcemy podjac prace na wizie turystycznej.

No tak ale tylko jedna osoba z nas ma wjazd do usa.

w sumie jest nas 26 osob, problem polega na tym ze wiekszosc nie ma pracy i mieszkania co jest duzym minusem.

Moje pytanie brzmi jak umowic sie na rozmowy z konsulem, wszyscy razem i mowic ze razem na wakacje jedziemy czy kazdy osobno i rozlozyc rozmowy np na 2 miesiace.

i ewentualnie co podpowiecie aby wypasc przed konsulem jak najlepiej.

Czy oni sa w stanie sprawdzic czy pracujemy? bo umowe o prace to nie problem zalatwic.

Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Postanowilem z moimi kolegami wyjechac do usa. To czy na stale to zycie pokaze, ale napewno chcemy podjac prace na wizie turystycznej.

No tak ale tylko jedna osoba z nas ma wjazd do usa.

w sumie jest nas 26 osob, problem polega na tym ze wiekszosc nie ma pracy i mieszkania co jest duzym minusem.

Moje pytanie brzmi jak umowic sie na rozmowy z konsulem, wszyscy razem i mowic ze razem na wakacje jedziemy czy kazdy osobno i rozlozyc rozmowy np na 2 miesiace.

i ewentualnie co podpowiecie aby wypasc przed konsulem jak najlepiej.

Czy oni sa w stanie sprawdzic czy pracujemy? bo umowe o prace to nie problem zalatwic.

Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Większe szanse będziecie mieć jak pojdziecie do ambasady wszyscy razem. Generalnie możecie udawać zorganizowaną wycieczkę. Nawet będziecie mogli jako grupa negocjować lepsze ceny biletów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy mówicie, ze nikt nie chce w obecnych czasach lecieć do USA i nielegalnie pracować. Tutaj mamy aż 26 osób. Przygotujcie sie, ze cała grupa wiz nie dostanie, no ale jesli przedstawicie to jako zorganizowana wycieczka to szanse sa zdecydowanie większe. Choc nie wiem jak wytłumaczycie, ze grupa silnych chłopów bez pracy i mieszkania jedzie sobie zwiedzać USA. Moim zdaniem przejrzą was na wstępie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to współczucie dla nich. Ja sobie nie wyobrażam żyć w Stanach nielegalnie. Na większości forum jest zasada, ze nikt przy łamaniu prawa nie będzie doradzał. :)

Nie rozumiem, dlaczego nie chcecie jechać do UK albo Niemiec. Żadnych wiz, praca legalna. Czy to jest taka kwestia, ze naoglądaliście się Stanów w telewizji i pomyśleliście, ze będzie fajnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...