Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Jak to teraz jest, ten wniosek jest elektroniczny i robi się przed wjazdem do USA? Ostatni raz bylem w 2005 roku, dziewczyna nigdy. Nic więcej przed wjazdem nie muszę robić/zgłaszać?

Wypelniacie tylko dokument celny przed podejściem do okienka po przylocie do USA, np. W samolocie. Nic nie wypelniacie przed wylotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypelniacie tylko dokument celny przed podejściem do okienka po przylocie do USA, np. W samolocie. Nic nie wypelniacie przed wylotem.

No ale własnie teraz podobno nie ma papierowej wersji na pokładzie, tylko online i to się ponoć robi przed wylotem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale własnie teraz podobno nie ma papierowej wersji na pokładzie, tylko online i to się ponoć robi przed wylotem :>

No to jak wiesz lepiej to po co pytasz? Formularz 6059B jest deklaracją celną wypelniasz po drodze do USA. Nie ma I-94. Tobie się z ESTA myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego się nie wypełnia w związku z elektronicznym I-94.

Jestem świeżo po wizycie turystycznej w USA, więc mam najświeższe informacje ;)

Ode mnie nawet nikt nie chciał (i nie wziął) deklaracji celnej :lol:

Ale za to po raz pierwszy oficer CBP wbił mi w paszporcie datę, do kiedy mogę przebywać w Stanach. Może to zwykła sytuacja na LAX, ale wcześniej dwa razy lądowałam na innych lotniskach i w paszporcie miałam tylko datę wlotu (ale też wtedy I-94 był papierowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego się nie wypełnia w związku z elektronicznym I-94.

Jestem świeżo po wizycie turystycznej w USA, więc mam najświeższe informacje ;)

Ode mnie nawet nikt nie chciał (i nie wziął) deklaracji celnej :lol:

Ale za to po raz pierwszy oficer CBP wbił mi w paszporcie datę, do kiedy mogę przebywać w Stanach. Może to zwykła sytuacja na LAX, ale wcześniej dwa razy lądowałam na innych lotniskach i w paszporcie miałam tylko datę wlotu (ale też wtedy I-94 był papierowy).

Zgodnie z instrukcją powinna być i data wlotu i do kiedy pobyt jest ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...