Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle, roznie to bywa.

Jakby byl taki kiosk to juz pare razy bym mogla ominac kolejki, no ale niestety trzeba bylo stac (choc zawsze w tej ktorszej, bo zielonokartkowej).

Na lotniskach na których są te kioski (ATL i LAX z tych na których byłem) to wszystkich zmuszaja do skorzystania z kiosku żeby zmniejszyć ilość pracy dla CBP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak zwykle, roznie to bywa.

Jakby byl taki kiosk to juz pare razy bym mogla ominac kolejki, no ale niestety trzeba bylo stac (choc zawsze w tej ktorszej, bo zielonokartkowej).

To chyba sie powoli rozkreca ale nie wszedzie z ta sama predkoscia. Ja w marcu w Denver przechodziłam przez kiosk a następnie do kolejki i przez oficera. Czyli zaliczyłam oba a nie jedno czy drugie. Każde lotnisko jest troche inne, zanim wprowadza wszedzie ten sam system, troche to trwa. Kioski były wtedy wyłącznie dla rezydentów i obywateli ( takze chyba dla obywateli Kanady, bo gdzieś czytakam, ze system pochodzi od nich).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w Seattle (w kwietniu) dokładnie to, o czym pisze pelasia. Ludzie z wizami i ESTA szli do normalnych kolejek, a rezydenci i obywatele do kiosków... Ale po kiosku i tak czekała nas kolejka do rozmowy z urzędnikiem - tyle że ta kolejka była znacznie krótsza. Pytań było tyle co nic, ale może wydaje nam się tak dlatego, że z żoną pierwszy raz wlatywaliśmy już na zielonych kartach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Wyleciałem ostatnio z USA na wizie turystycznej. W paszporcie miałem standardowo wbite do kiedy mogę zostać. Czy przy wylocie powinni wbić datę w którą opuściłem USA? Skąd w ambasadzie będą wiedzieć że jednak opuściłem stany w odpowiednim czasie? Pytam bo wizę dostałem na rok... a była to moja pierwsza podróż do Stanów Zjednoczonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańskie immigration dostaje listy pasażerów i sobie odfajkowuje. Biorąc poprawkę na biurokrację dobrze jest zachować sobie karty pokładowe i mieć ze sobą przy następnym wlocie do USA. Oni Ci wciskają że przesiedzialeś a Ty na to wyciągasz kartę pokladowa i koniec dyskusji.

Zaraz wstanie Sly6 to wrzuci link gdzie możesz sprawdzić online czy Twoje wjazdy i wyjazdy z USA są correct.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...