Skocz do zawartości

Wiza tranzytowa/turystyczna?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc witajcie otoz jestem kolejnym ktoremu odmowiono wizy do USA. Stalo sie to poprzedniego roku trudno, zaplanowalem na ten rok wakacje w Kolumbi, hotel znaleziony, bilety upatrzone i wszystkie loty z przesiadka w USA. Goraco mi sie zrobilo od srodka nie powiem. Loty do wyboru z przesiadka w Washington D.C lub Atlanta. Odmowiono mi wizy turystycznej i teraz jesli mam zmieniac samolot tam na miejscu to potrzebuje wizy tranzytowej ale o ile wyczytalem taka nie istnieje wiec musze zdobyc wize turystyczna. Ale jesli mi odmowiono wczesniej to czuje, ze obecnie byloby podobnie, a po za tym po ostatniej wizycie w Londynskim konsulacie odechcialo mi sie zobaczenia czegokolwiek w Ameryce. Szukam lotow z przesiadka w Kanadzie ale nie wyswietlaja mi sie przynajmniej nie w cenach do 1000£. Bilet ktory znalazlem kosztuje 600£ w dwie strony sa to grosze za taka trase ale ta cholerna przesiadka w stanach. Wiza mi zostala odmowiona z powodu braku wiezi z krajem. Obecnie w Anglii mieszkam 2 lata, pracuje na kontrakcie jako kontroler jakosci, zwiedzilem kilka krajow europejskich i po wakacjach planuje zaczac chodzic do collegu. Gdy staralem sie o wize w Anglii mieszkalem rok, pracowalem przez agencje w fabryce na produkcji, nie zwiedzilem zadnych krajow poza ojczyzna i Anglia. Czy mozna powiedziec ze moja sytuacja sie zmienila? A moze jest prostszy sposob i dostane link do polaczen Birmingham -> Charleston ktory omija USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie czytałeś o tym że nie ma wizy tranzytowej? Jest taka wiza i możesz ja dostać . Pamiętaj ze na tej wizie można wyjść po za lotnisko a wiec musisz pokazać ze jak wyjdziesz to wrócisz na czas.

co do Kanady to pamiętaj o systemie eta nim wsiądziesz do samolotu.

a jak teraz znasz język i będziesz iść po wizę w Anglii czy w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Big Boy napisał:

A moze jest prostszy sposob i dostane link do polaczen Birmingham -> Charleston ktory omija USA. 

Cos mi tu nie gra....

Polaczen miedzy Anglia a Kolumbia z przesiadka w Europie jest mnostwo. Nigdy nie slyszalem o Charleston w Kolumbi,  a i tez wsrod listy lotnisk tego kraju Charleston nie widze ... Niestety, ale jesli w internecie szukasz lotów do Charleston, to to co znajdujesz, to sa bilety do Poludniowej Karoliny, USA......

Jak dokladnie nazywa sie ten hotel ktory znalazles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fail. :ph34r::lol:

Miasto to Cartagena, a nie Charlestown i loty sa z przesiadka w amsterdamie po 480£. Pisalem to po polnocy nie wiem jakim cudem doszlo do takiej pomylki. Hotel tez jest w Cartagenie Hotel Caribe. Dzieki za oszczedzenie mi zblaznowania sie i pieniedzy. :wacko::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Big Boy napisał:

Ale fail. :ph34r::lol:

Miasto to Cartagena, a nie Charlestown i loty sa z przesiadka w amsterdamie po 480£. Pisalem to po polnocy nie wiem jakim cudem doszlo do takiej pomylki. Hotel tez jest w Cartagenie Hotel Caribe. Dzieki za oszczedzenie mi zblaznowania sie i pieniedzy. :wacko::lol:

Luz :) Nie jestes pierwszym ktoremu sie to zdaza. W zeszlym roku znajomi ze Szkocji przez pomylke kupili rodzicom z Polski bilety do Poludniowej Dakoty...

A wyszlo to przypadkiem w rozmowie gdy zaczeli narzekac jakie te bilety do Aberdeen sa teraz drogie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...