Skocz do zawartości

Ciężarówka przez Stany w TVN Turbo


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys trafilem na to na YT. Z grubsza tak to wyglada ale na zwiedzanie jesli nie jezdzi sie wlasna ciezarowka to raczej czasu nie ma a jak jest czas to sil brakuje. To ciezki kawalek chleba, w USA szczegolnie. Niedawno poznalem truck drivera (wlasna ciezarowka, 48 states), ktory zaklada pampersy zeby nie marnowac czasu na postoje na sikanie. Jak dla mnie to przegiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sly6 napisał:

O 14:45 kolejny odcinek na tv turbo. Tam właśnie pokazują jak kto trzeba czekać na towar,ze raz się zarabia a innym kursem nie,ile ma mieć temp. chlodnia by towar został przyjęty. Zarabia się to fakt lecz to kosztuje.

 

14.45 czasu polskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9/13/2017 o 15:16, andyopole napisał:

Kiedys trafilem na to na YT. Z grubsza tak to wyglada ale na zwiedzanie jesli nie jezdzi sie wlasna ciezarowka to raczej czasu nie ma a jak jest czas to sil brakuje. To ciezki kawalek chleba, w USA szczegolnie. Niedawno poznalem truck drivera (wlasna ciezarowka, 48 states), ktory zaklada pampersy zeby nie marnowac czasu na postoje na sikanie. Jak dla mnie to przegiecie.

 

Dnia 9/13/2017 o 15:16, andyopole napisał:

Kiedys trafilem na to na YT. Z grubsza tak to wyglada ale na zwiedzanie jesli nie jezdzi sie wlasna ciezarowka to raczej czasu nie ma a jak jest czas to sil brakuje. To ciezki kawalek chleba, w USA szczegolnie. Niedawno poznalem truck drivera (wlasna ciezarowka, 48 states), ktory zaklada pampersy zeby nie marnowac czasu na postoje na sikanie. Jak dla mnie to przegiecie.

 

Sikaja do butelek, myja sie podczas jazdy, pisza sms-y itp.. Jezdza "wezykiem"  i stwarzaja smiertelne niebezpieczenstwo. Kilka dni temu wracalem z Texasu i kilka razy prawie zostalem zepchniety z drogi przez takich idiotow. O blokowaniu lewego pasa nie wspomne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...