Skocz do zawartości

Wiza B2


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Planuje wycieczkę do New Jersey w październiku. Dziś jadę po paszport bo wcześniej podróżowałem tylko po Europie (Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry) a następnie planuje umówić się na spotkanie z konsulem w Ambasadzie w Warszawie. Wiadomo nikt nie wie co siedzi konsulowi w głowie ale czy wg Państwa mam duże szanse by otrzymać wizę B2? Pracuje od roku w Urzędzie a do NJ planuje lecieć na 5 dniową wycieczką z Biurem Podróży. Całą kwotę prawdopodobnie opłacają mi rodzice bo mimo że pracuje w Urzędzie to nie będę was ściemniał - słabo się dziś zarabia, a gdybym podał że sam sobie opłacam to pewnie konsul miałby mnie za kłamcę. Chyba mam sporą szanse na otrzymanie tej wizy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, antek1234 napisał:

O co mógłby się konsul doczepić skoro interesuje mnie wyjazd na 5 dni a poza tym pracuje i to nie na budowie tylko w Urzędzie? Za odpowiedz dziękuje :)

Standardowa odpowiedz to "slabe zwiazki z krajem" (jak sam piszesz - "slabo platna"  praca moze byc w oczach konsula niewystarczajacym powodem do powrotu). Nie mowie, ze tak bedzie, ale jesli odmowia, to taki powod podadza. Ale nie ma co sie na wyrost stresowac, nie dowiesz sie dopoki nie pojdziesz.

Powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ilon

https://www.fostertravel.pl/wycieczki-objazdowe/nowy-jork-miasto-ktore-nie-spi/ftr-56200-37/?t=K2G3Zc3q9KsDzAmwuHLzx5ZCqDXTDMuhCvgUicTaAntNJ7SjJPLn8IXFrc9ayz2uvnqyzrLjeQHxxvpLGR3G&wyjazd=Berlin&dorosli=1&uid=5o4zx041X7pd 

Zapraszam.... kumpel był, poleca. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko! Taka kasa za 5 dni??? A w cenie tylko lot, zakwaterowanie, ubezpieczenie i polskojęzyczny pilot? Bez biletów na atrakcje? Niezłe ździerstwo.

A dzień trzeci (tam gdzie jest rejs na Statuę i wyspę Ellis) jak dla mnie zbyt napakowany atrakcjami. Nie zdążycie wszystkiego zobaczyć. Samo oczekiwanie na rejs może trwać nawet do 2 godzin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...