Skocz do zawartości

bilbul

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Ostatnie wizyty

427 wyświetleń profilu
 1. Sorry za to pytanie, może moderator mnie wykasuje, ale tak się zastanawiam, jak ktoś ma np. tymczasową pracę albo mało zarabia, albo coś tam jeszcze itd., to po jaki, za przeproszeniem, grzyb się do tego przyznawać? Przecież rozmowa z konsulem to nie spowiedź. W polskich urzędach też jesteście tacy szczerzy?
 2. Problem z paczką do USA

  Dzięki za odpowiedzi. Strasznie mnie przestraszyłaś tym postem, bo tak się składa, że choruję na nadciśnienie i cukrzycę, więc bez leków bym chyba umarł. Jednak paczka wczoraj doszła. Wysłana była przez pocztę polską. Chyba przyczyną było to, że jedna paczka była wysłana w kopercie bąbelkowej i ta doszła szybciej, a druga byłą w pudełku i to pudełko szło dłużej, prawie 2 tygodnie.
 3. Witam, mam taki problem. Otóż w zeszłym tygodniu z Polski zostały do mnie nadane dwie paczki. Dzisiaj doszła jedna, a druga nie doszła. Czy ktoś wie, czym to może być spowodowane? W drugiej paczce były leki dla mnie. Czy to może być przyczyną tego, że paczka nie doszła?
 4. A czy wiesz może, czy te zmiany już zostały wprowadzone czy dopiero będą?
 5. Czy słyszał ktoś może o nowym zmianach w formularzu wizowym? Chodzi mi o te zmiany: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21901472,wiza-do-usa-tylko-jezeli-podasz-informacje-nt-facebooka-urealnia.html#BoxNewsImgZ39&a=65&c=61 Czy to dotyczy wszystkich rodzajów wiz, w tym też wizy turystycznej, czy tylko niektórych i czy już obowiązuje czy zacznie dopiero w przyszłości? Szukałem w internecie, ale poza takimi ogólnikami jak w tym artykule nic nie znalazłem.
 6. Ja też zostałem wylosowany !!!! :D :D :D
 7. Loteria Wizowa Dv-2014

  Do Redemedesa i Joanna30: ale bylibyście szczęśliwi, jakby się ktoś naciął. Stąd te roześmiene buśki
 8. Loteria Wizowa Dv-2014

  Witam, tak mnie zaintrygowało to, co napisałeś, że aż postanowiłem się zarejestrować. Byłem do tej pory pewien, że losowanie odbywa się komputerowo 1 maja i wyniki sa udostępniane online zaraz po losowaniu. Z tego, co piszesz, wynika jednak, że losowanie odbywa się wcześniej, żeby można było zweryfikować wnioski i sprawdzić poprawność zdjęć, a dopiero potem udostępniane są wyniki. Dobrze kombinuję?
×