Jump to content

KasiulkaMisiulka

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KasiulkaMisiulka last won the day on April 2

KasiulkaMisiulka had the most liked content!

Community Reputation

6

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. Przez koronawirusa możesz legalnie przedłużyć pobyt o 30 dni https://www.gov.pl/web/usa/jak-przedluzyc-pobyt-w-usa
 2. Szanse sa bardzo duże przy ślubie i to ślubie nie tylko dla papierów. Ale pytanie było inne...
 3. Czy jeżeli osobie będacej nielegalnie uda się umorzyć całość lub część rachunku za pobyt w szpitalu, to w przyszłości po uzyskaniu zielonej karty będzie to umorzenie miało wpływ na cokolwiek? Np. kredyt. Czy po uzyskaniu zielonej karty nikt nie będzie jej “ścigał” żeby zapłacić?
 4. Dzięki - a czy uważacie, że matka lecaca do syna (który jest nielegalnie) na ślub to dobry powód czy lepiej sobie darować i podać inny cel? - kiedy będa i czy w ogóle beda jakieś statystyki ESTA?
 5. Czy znacie przypadki, że ktoś po odmowie ESTA dostał zgodę w ambasadzie?
 6. Co miesiac wysyłam 4 półlitrowe butelki alkoholu do Polski przez polonezparcelservice.com W CT jest pełno polskich agencji, które wysyłaja i właśnie w jednej z takich agencji powiedziano mi, że 4 takie butelki “przeleca” bez problemu. Zawsze wysyłam droga lotnicza, leca 7 dni i nigdy nie miałam problemu. Raz tylko z tych 4 dwie zbiły się w transporcie ale pozostałe 2 zostały przepakowane i wraz z korkami z tych zbitych dostarczone do nadawcy.
 7. Mówi, że sprawdzał następnego dnia
 8. Mój znajomy w ciągu kilku lat miał kilka odmów wiz i wczoraj wjechał na ESTA do USA .. czyli jednak można
 9. Siostra mówiła, że kilka dni temu był gdzieś artykuł, ze cofnęli dużo osób z jednego samolotu do Polski. Czy ktoś coś słyszał i może podać prawdziwe źródło?
 10. W Connecticut jest bardzo dużo polskich sklepów. Jest tam dosłownie wszystko (niektóre nawet lepiej zaopatrzone niż sklepy w Polsce).
 11. Czy mogę wypelnić wniosek na osobę, ktora obecnie pracuje w Anglii? Jest takie pytanie, gdzie obecnie przebywa osoba skladajaca aplikację. Czy ma to znaczenie?
 12. Dokładnie. Przecież nie musi jechać od razu jak wyjdzie z ambasady.. Pytam o realne szanse, może ktoś miał podobną sytuację
 13. Moja mama nie dostała wizy w sierpniu poprzedniego roku z powodu braku pracy. Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że powinna złożyć aplikacje ponownie do końca września. Czy myślicie, że ma duże szanse, jeśli dostała pracę miesiąc temu? Gdzie można przeczytać o tym jak będzie wyglądała procedura wyjazdu po zniesieniu wiz, na przykładach innych państw? Bo wnioskuję, że skoro raz dostała odmowę to zniesienie wiz jej nic nie pomoże..
×
×
 • Create New...