Jump to content

KasiulkaMisiulka

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. Dzięki - a czy uważacie, że matka lecaca do syna (który jest nielegalnie) na ślub to dobry powód czy lepiej sobie darować i podać inny cel? - kiedy będa i czy w ogóle beda jakieś statystyki ESTA?
 2. Czy znacie przypadki, że ktoś po odmowie ESTA dostał zgodę w ambasadzie?
 3. Co miesiac wysyłam 4 półlitrowe butelki alkoholu do Polski przez polonezparcelservice.com W CT jest pełno polskich agencji, które wysyłaja i właśnie w jednej z takich agencji powiedziano mi, że 4 takie butelki “przeleca” bez problemu. Zawsze wysyłam droga lotnicza, leca 7 dni i nigdy nie miałam problemu. Raz tylko z tych 4 dwie zbiły się w transporcie ale pozostałe 2 zostały przepakowane i wraz z korkami z tych zbitych dostarczone do nadawcy.
 4. Mówi, że sprawdzał następnego dnia
 5. Mój znajomy w ciągu kilku lat miał kilka odmów wiz i wczoraj wjechał na ESTA do USA .. czyli jednak można
 6. Siostra mówiła, że kilka dni temu był gdzieś artykuł, ze cofnęli dużo osób z jednego samolotu do Polski. Czy ktoś coś słyszał i może podać prawdziwe źródło?
 7. W Connecticut jest bardzo dużo polskich sklepów. Jest tam dosłownie wszystko (niektóre nawet lepiej zaopatrzone niż sklepy w Polsce).
 8. Czy mogę wypelnić wniosek na osobę, ktora obecnie pracuje w Anglii? Jest takie pytanie, gdzie obecnie przebywa osoba skladajaca aplikację. Czy ma to znaczenie?
 9. Dokładnie. Przecież nie musi jechać od razu jak wyjdzie z ambasady.. Pytam o realne szanse, może ktoś miał podobną sytuację
 10. Moja mama nie dostała wizy w sierpniu poprzedniego roku z powodu braku pracy. Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że powinna złożyć aplikacje ponownie do końca września. Czy myślicie, że ma duże szanse, jeśli dostała pracę miesiąc temu? Gdzie można przeczytać o tym jak będzie wyglądała procedura wyjazdu po zniesieniu wiz, na przykładach innych państw? Bo wnioskuję, że skoro raz dostała odmowę to zniesienie wiz jej nic nie pomoże..
 11. Mam laptopa przywiezionego z Polski i mam tam zainstalowaną wtyczkę Hola VPN. Nie wiem czy ona ma coś do tego, bo przed instalacja tez mogłam stawiać. Z tym, ze co kilka wejść wyświetla mi komunikat żeby potwierdzić, ze znajduję się na terytorium Polski, co oczywiście potwierdzam. Już 2 lata wpłacam i wypłacam i jest ok.
 12. Podłączam się do pytania. Póki co, ja stawiam na polskiej stronie STS
 13. Ślub był na pewno dla papierów. Ale nie o to chodzi. Chodzi o to, ze już minęły 3 lata i lojalność lojalnością ale jak jeszcze to będzie trwało 10 lat to tez ma być lojalny? O czas tutaj chodzi .. Ja tez jestem w pewnym wieku i tez chcę już założyć rodzinę i jeżeli ma to trwać 10 lat to ja założę rodzinę z kimś innym. Dlatego pytałam czy ktoś tez miał taką bądź podobną sytuację. Czy nalegać czy odpuścić. I nie, nie zależy mi na papierach, bo Ameryka to wcale nie taki piękny świat. Będąc tu chwilę wiem, ze w Europie jest dużo lepiej .. wiem, ze zaraz będą pytania po co tu jestem w takim razie .. no ale miłość nie wybiera.
 14. Dziękuję! Pomogłaś mi podjąć decyzję.
×
×
 • Create New...