Skocz do zawartości

Praca W Usa, Bardzo Wazne!


anstreth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ej no jaka nielegalna emigracja, niech przyjeżdżaja, bo kim bym miał rządzić??? :) ktos chce mieszkać niech se mieszka, co mi do tego, dopuki mi po chałpie nie bedom łazić...

ale chyba sie offtop zrobił teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, no wlasnie tak troszeczke:P no to jak? powrocik do tematu:) sluchajcie, no wiecie, moze jest tu ktos komu na przyklad udalo sie wyjechac do Stanow i ma teraz wlasna firme, lub pracuje u pracodawcy, ktory potrzebuje nowego pracownika i jest gotowy podpisac wniosek wizowy, wiecie o co chodzi. Poprostu zastanawiam sie jakie sa szanse takiej mozliwosci, wiec prosze o konkretne odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anstreht, szanse na coś takiego są malusieńskie, cała procedura to troche roboty i pracodawcom raczej nie chce sie w to bawić...

poza tym wiele wniosków jest odrzucanych...

jako kto miała by to być praca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrozum ze nie wszyscy kochaja europe

kto ci kaze kochac? i skad wiesz, ze bedziesz 'kochal' stany? nie wiem czy jest ktos na tym forum kto by radzil usa na nielegalu jezeli w anglii lub irlandii mozesz pracowac legalnie. to juz nie te lata kiedy wyjazd do usa byl automatycznie oplacalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...