Skocz do zawartości

Moja Employment Card Traci Waznosc W Tym Roku Co Mam Robic?


Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

witam ekipę:D właśnie zobaczyłem ze moje pozwolenie na prace traci ważność w maju 2008! Mam zielona kartę ważną do czerwca 2009 którą dostałem dzięki małżeństwu z obywatelka USA. Moje pytanie to czy muszę sie starać o nowa kartę pozwolenia na prace? Czy wystarczy mi tylko to ze mam zielona kartę? Z góry wielkie dzięki za odpowiedz i PZDR dla wszystkich starych znajomych 3mka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ekipę:D właśnie zobaczyłem ze moje pozwolenie na prace traci ważność w maju 2008! Mam zielona kartę ważną do czerwca 2009 którą dostałem dzięki małżeństwu z obywatelka USA. Moje pytanie to czy muszę sie starać o nowa kartę pozwolenia na prace? Czy wystarczy mi tylko to ze mam zielona kartę? Z góry wielkie dzięki za odpowiedz i PZDR dla wszystkich starych znajomych 3mka

Jesli pracujesz u kogos to z momentem uzyskania GC musisz zlozyc nowe W2, bo zmenil ci sie dokument pozwalajacy ci na prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze jak juz mam moja zielona karte to employment authorization card mi nie jest potrzebna? Teraz nigdzie nie pracuje to dopiero jak bede szedl do nowej pracy to mam uzyc moja GC tak? Thanks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle w potrzebie mnie towarzystwo poratowalo WIELKIE dzieki po raz....juz sam nie wiem ktory hehe 3majcie sie towarzysze i jeszcze bedziemy w kontakcie juz blizej mojej walki o przedluzenie GC a potem juz przy obywatelstwie<papa> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. I jezeli pani urzedniczka Ci powie, ze jest dobry, ze druga karte SS dostanie z taka sama adnotacja to jej nie wierz. U mnie tak bylo, twierdzila, ze ja sie myle i wszyscy z GC maja takie adnotacje :D

Oczywiscie przyszla czysta, bez zadnych adnotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...