Skocz do zawartości

Kolejne Zaproszenie Na Interview


Marysia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem po slubie z obywatelem 2,5 miesiaca temu mielismy interview i wszystko bylo pozytywnie. Jednak do dnia dzisiejszego nie dostalam GC a tylko kolejne wezwanie do urzedu imigracyjnego. Niczego nie ukrywalismy mamy wspolne dokumenty rachunki itd.

CZy ktos mial podobny przypadek? I czego moge sie spodziewac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w czasie interview urzędnik powiedział wam, że FBI name check zakończyło się, czy trwa? Bo być może coś wyskoczyło przy twoim nazwisku i należy to wyjaśnić. Czy urzędnik powiedział kiedy GC powinna do ciebie dotrzeć? No i ostatnie NOA (wezwanie do urzędu imigracyjnego) co konkretnie mówi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzednik nic nie mowil o FBI powiedzial ze GC ma przyjsc w ciagu 3 tygodni. Wiem ze osoby ktore mialy w tym samym czasie rozmwe GC maja juz w kieszeni, a samo wezwanie mowi kiedy? do kogo? i po co For additional information on the petiotion filed on your behalf. Na rozmowe mam przyjsc tylko ja ale wiadomo ze pojdziemy z mezem razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam przypadki osób mających więcej niż jedno interview, ale zazwyczaj już podczas pierwszego wiedziały, że nie są zaaprobowane i będą musiały zjawić się raz jeszcze w celu wyjaśnienia pewnych spraw czy doniesienia dokumentów. Być może po waszym interview pojawiły się pewne wątpliwości, niewykluczone, że w name check był "hit" przy twoim nazwisku (o ile mi wiadomo w tej chwili wydają GC także osobom, u których name check jeszcze się nie zakończył). Jestem pewna, że wszystko zostanie wyjaśnione i wkrótce otrzymasz GC. Trzymam za was kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Marysia, nie masz nic na sumieniu?? Wiec sie nie martw..Poprostu chca cos wyjasnic.. a oni tam jak automaty.. Jezeli ma byc napisane duza litera to duza.. a jest napisane mala i chca wyjasnic dlaczego.. Naprawde nie martw sie.. wszystko z waszej strony jest legalne, TAK? Wiec powodzenia, bedzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...