Skocz do zawartości

Wizy Zniesione - Selekcja Na Lotnisku


Magnum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a dostalas papier na rozmowie ze masz zakaz wjazdu,mowil cos Konsul?

jesli masz anulowana wize tzn ze mozesc isc po kolejna ,nie masz zakazu wjazdu ale czy otrzymasz zalezy od Konsula.

czy TY wogole czytasz linka co Ci dalem?

to sie tylko tak nazywa praca wakacyjna,,czy masz tam napisane ze ktos jedzie w okresie wakacji?przeczytaj dobrze

mozesz juz jutro wyslac papiery i po kilku dniach-tygodniach dostac odpowiedz na adres e-mail i wtedy to pokazujesz na granicy..masz na wyjazd 1 rok od dostania odpowiedzi z Ambasady Kanady..a potem na granicy wstepluja Ci pobyt max 1 rok. na prace oraz zwiedzania i mozesz 1 rok pracowac a mozesz pare dni-tygd,miesiecy a potem zwiedzac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostalam papieru poza tym ze mialam wbite na wizie cancel without ...

wlasnie nie bardzo rozumiem kontaktowalam sie z ludzmi ktorzy pomagaja w aplikacji i oni mi powiedzieli ze jedynie moge wyjechac na IEC i musze miec pracodawce a to co ty mi podales jest dla mnie nie zrozumiale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz zadaj pytanie Ambasadzie Kanady i zobaczysz co Ci odpowiedza

ja juz wiecej nic nie dodam do tego co napisalem

mozesz nawet nie miec pracy w Polsce ,byc osoba bezrobotna i dostac pozwolenie

zobacz moj link,przeczytaj zasady ..znajdz mi tam ze musisz miec oferte pracy przy wyjezdzie praca wakacyjna?

co innego wyjazd na staz,praktyke zawodowa .

od sierpnia 2009 roku nigdy tak nie bylo ze ktos musial miec oferte pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok poczytam i jeszcze sie odezwe:)

sly mam do ciebie pytanie to jakie dokumenty musialabym ja dostarczyc na ta opcje co mi pisales,jezeli mozesz nadal mi pomoc:)

Wymagane dokumenty

.bo jak czytam to tam jest rozwoj zawodowy,staz/praktyki a takze musze nadeslac cv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest napisane o stazu oraz praktyce ale jest tez napisane kogo to dotyczy...

Ciebie pewne sprawy z praktyk oraz stazu nie dotycza.

reszta to jak te formularze

do tego nie wiem ile bylas w USA ale jak dluzej niz 6 miesiecy to musisz miec z FBI zaswiadczenie o niekaralnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...