Skocz do zawartości

Wizy Zniesione - Selekcja Na Lotnisku


Magnum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Troche lepsze info.

Przynajmniej wiemy ze oficer imigracyjny mial powod wierzyc ze mlody czlowiek klamie.

Czy klamal czy nie tylko sam przesluchiwany wie.

cos w tym jest.

Wiem ze kanadyjska sluzba graniczna jest inna niz byla za dawnych dobrych czasow.

Sam tego doswiadczam, odwiedzajac Kanade, kiedys byla to tylko formalka ale

dzieki tym, ktorzy robili wszystko aby te uklady zepsuc, Kolektywnie

placimy wszyscy za to co frustruje mnie absolutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja sie zdecydowalam kupic bilet do Polski na maj(trzymajcie kciuki aby niebo sie oczyscilo ),no i lece przez Kanade, a dokladnie Montreal, czy ktos kiedys mial przesiadke w Kanadzie? Nie wiem czego oczekiwac przy zmianie samolotu, czy przechodze przez ich immigration czy jak to wyglada? Mial ktos jakies doswiadczenia? Jak urzednicy na to patrza? Mam na lotnisku 3 godziny na przesiadke na samolot do Frankfurtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie czego obawiac jak lecisz z przesiadka i to z USA a do tego masz GC ..pokazesz GC plus bilet na przesiadke .

Lotnisko w Montrealu jest dobrze oznaczone i spodziewaj sie napisow po angielsku jak i po francusku i nie zdziw sie jak bedziesz slyszala wiecej jezyk francuski niz angielski..

Hm nie wiem jak kto jest teraz ale kiedys jak sie wylatywalo z Montrealu to trzeba bylo oplacic 10 dol kan.,dowiedz sie tego tam gdzie kupowalas bilet,mozesz tez napisac list na lotnisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo dziekuje napewno sie zapytam o ta doplate. A tak z ciekawosci to za co sie doplacalo te 10 dol. kanadyjskich? Dziekuje, ze o tym wspomniales, poniewaz by mi nawet przez mysl nie przeszlo o jakis doplatach a wole byc przygotowana na kazda ewentualnosc. Jest tam moze tez jakis kantor na wymiane waluty, przyjmuja moze walute amerykanska? Jak to dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...

Wiem ze podpielam sie pod zly temat ale nie moge nigdzie znalezc tego czego szukam .

Mam takie male pytanie otoz chciala bym poleciec do kanady a dokladnie do montrealu bylam w zeszlym roku w toronto wbili mi wize na 6 miesiecy (bylam tylko 3) nastepnie po 2 miesiacach polecialam z powrotem i pojawil sie wielki problem z moim wjazdem imigration strasznie sie do mnie przyczepilo i nie zostalam wpuszczona nie chcialam wracac kolejnym samolotem do polski jak mi proponowano tylko zdecydowalam sie na pozostanie w imigration holding center nie mialam wtedy innego wyjscia poniewaz w kanadzie zostawilam mnostwo wartosciowych rzeczy z poprzedniego pobytu + samochod + chlopak obywatel amerykanski ktory przyjechal z chicago zeby byc ze mna tak wiec nie moglam zawrocic do polski tzn moglam ale zdecydowalam inaczej....W kazdym badz razie przetrzymali mnie tam przez 5 dni po czym wrocilam do polski, w tej chwili minal rok od tamtego wydarzenia ( koles z imigration powiedzila mi ze po roku nie widzi problemu zebym mogla wleciec) czekam w tej chwili na zielona karte US( jeszcze okolo 2miesiecy) poniewaz wyszlam za maz za tego obywatela usa itd chcialabym bardzo zobaczyc sie z moimi przyjaciolmi po prostu chce sprobowac tam poleciec na pare tygodni oczywiscie po tym jak widzialam co robia w toronto z polakami mysle w tej chwili tylko o montrealu ale i tak mnie maja w systemie napewno w calej kanadzie poprostu slyszalam ze w montrealu tak sie nie czepiaja sama nie wiem czy moglby mi ktos doradzic czy jest sens ryzykowac czy odposcic sobie niepotrzebny stres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...