Skocz do zawartości

Legalny Pobyt - Zamiana J1 Albo B2 Na Rezydenture - Sponsor ?


gwizdek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Rok temu bylem na J1 i bardzo mi sie spodobalo w USA mam tez wize na 10 lat turystyczna w tym roku dostalem znowu J1 i lece ale chcialbym tam zostac - ja kto zrobic zeby bylo wszystko legalnie - tzn co musze miec sponsora czy jak to wyglada ? Wiem ze pracodawca mi pomoze tak samo wiem ze mozna sie udac do kongressmana i on tez cos chyba pomaga ?

Nie wiem od czego zaczac - POMOZCIE !!!

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kongresman może interweniować w sprawach imigracyjnych czy innych urzędowych, jeśli są kłopoty (zaginięcie GC co znam z autopsji, wleczenie się FBI check, przyznania SSN o czym pisze KB). Mogą też, jeśli uznają to za słuszne, interweniować w sprawach deportacji, nieprzyznania GC itp. Zajmują się też przypadkami naruszenia konstytucji.

Naturalnie nie są to główne zadania kongresmana, piszę o tych które tyczą zainteresowanych sprawami z tego forum :)

Pierwsze słyszę by załatwiali komuś sponsorów lub wypełniali papiery imigracyjne. Jeśli sie mylę to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie jak przyszedl obywatel USA do takiego biura to mu pomogli wypelnic papiery :) i to miala na mysli pewnie ankam ;)

gwizdek to moze idz do niego jeszcze raz i powiedz mu cala prawde i zobaczmy co On na to .. Powiedzial Ci Kongresmen ze pomoglby Ci a ze nie pomoze(pomoge) i ze na 100% dostaniesz GC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...