Skocz do zawartości

Pozwolenie Na Prace


zuzia

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolenie na pracę nie ma nic wspólnego z czasem oczekiwania na GC. Sprawdź sobie tutaj https://egov.uscis.gov/cris/jsps/ptimes.jsp ile mniej więcej czeka się w miejscu gdzie przebywasz (Field Office), szukaj pod I-485 Application to Register Permanent Residence or Adjust Status (zgaduję że o to chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,nie legalizuje stalego pobytu przez obywatela US,jestem sponsorowana przez pracodawce razem z mezem,zatem zastanawiam sie jak dlugo to jeszce potrwa,zanim dojdzie do finalu.Oboje jestesmy z NY ,pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,nie legalizuje stalego pobytu przez obywatela US,jestem sponsorowana przez pracodawce razem z mezem,zatem zastanawiam sie jak dlugo to jeszce potrwa,zanim dojdzie do finalu.Oboje jestesmy z NY ,pozdrawiam:)

zalezy w jakiej jestes kategorii i jaka jest Twoja PD (priority date). Jesli jestes w kategorii 3 (skilled worker) wtedy moga minac lata zanim sprawa dojdzie do finalu, bo jest to najbardziej popularna kategoria, mnostwo aplikacji i malo wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy w jakiej jestes kategorii i jaka jest Twoja PD (priority date). Jesli jestes w kategorii 3 (skilled worker) wtedy moga minac lata zanim sprawa dojdzie do finalu, bo jest to najbardziej popularna kategoria, mnostwo aplikacji i malo wiz.

dzien dobry

a jak jestem w pierwszej kategorii,czyli rodzic obywatela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy w jakiej jestes kategorii i jaka jest Twoja PD (priority date). Jesli jestes w kategorii 3 (skilled worker) wtedy moga minac lata zanim sprawa dojdzie do finalu, bo jest to najbardziej popularna kategoria, mnostwo aplikacji i malo wiz.

dziekuje za odpowiedz ;) jeszcze jedno pytanie p Karino odnosnie formy I-140 sprawdzam od jakiegos czasu na stronie USCIS jak przebiega rozpatrywanie tejze formy mam ja zlozona od ubieglego roku tz maja i widze,ze od bodajze 2 miesiecy nic sie nie zmienilo caly czas pokazuja ta sama date,czy rozpatrwanie tej formy jest uzaleznione od dostepnych nr wiz? dziekuje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...