Skocz do zawartości

Zmiana Adresu Form Ar-11


marta12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bardzo prosze Was o pomoc. Zmieniam swoj adres zamieszkania, a moja sprawa o GC nadal sie toczy i oczekuje listu na interview. Wiem ze musze zmianic adres i wypelnic form Ar-11 tylko nie mam pojecia co mam odpowiedz na pytanie, Im in United states as a : Visitor, student, Permament resident or other?? Jesli mam wpisac other to co obok tego other? Case pending?

Mam watpliowsc co do, If not Permanent Resident may stay in U.S. expires on? Moja wiza H-2b skonczyla sie w styczniu i czy ta date mam podac?

Jestem bardzo wdzieczna za wszelka pomoc. Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma AR-11 NIE ZMIENIA adresu w aplikacjach, ktore sie tocza. Musisz zadzownic pod numer infolinii, tam polaczyc sie z kims, ktomu wytlumaczysz, ze chodzi Ci o zmiane adresu a aplikacjach, ktore sa pending (I-485/I-130). Byc moze zmienia Ci tez adres w rekordzie i nie bedziesz musiala wysylac formy AR-11. Powiedz im, ze oczekujesz na interview i zeby dokladnie sprawdzili czy nie masz juz wyznaczonego interview w innym miejscu (czyli w tym poprzednim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci Karino za odpowiedz. Dzwonilam ma infolinie jak mi doradzilas i zmienilam adres w toczacych sie aplikacjach. Powiedzieli mi ze musze jednak wyslac im wypelnione AR-11, oraz moj maz musi wypelnic I-865, poniewaz jest aplikantem na I-130.

Dziekuje jeszcze raz a pomoc. Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslyasz forme AR-11 zeby byl update w adresie - zrob to i zachowaj potwierdzenie na wszelki wypadek. Dobrze zrobilas, ze zadzownilas i zmienilas adres w toczacych sie aplikacjach. Co do I-864 to faktem jest, ze sponsor powinien wyslac zmiane adresu, chociaz czesto zdarza sie, ze podczas interview urzednik i tak musi sam robic update w dokumentach. Ja tak na wszelki wypadek zadzownilabym za jakis tydzien i sprawdzila czy update dot. zmiany adresu jest wprowadzony do komputera, bo bardzo czesto jest tak, ze niby przy Tobie wprowadzaja, a tak naprawde potem wychodza rozne cuda. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na wszelki wypadek zadzownilabym za jakis tydzien i sprawdzila czy update dot. zmiany adresu jest wprowadzony do komputera, bo bardzo czesto jest tak, ze niby przy Tobie wprowadzaja, a tak naprawde potem wychodza rozne cuda.

Przerabiałam to osobiście. Dzwoniłam kilka razy zanim faktycznie zmienili adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zmieniajac adres w Polsce tez musze to zglosic w NVC? Tu bede miala interview, a moim agentem jest maz mieszkajacy w Stanach.

A tak z innej beczki: czy u Was tez sprawy zwolnily tempa? Czekalismy ponad miesiac od oplacenia VI Bill zanim pojawila sie informacja, ze dostali pieniadze (money order) : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Szukam wsparcia w tej samej sprawie. Czekam w kolejce F3. Czas moj powoli nadchodzi. Mieszkam w Polsce. Od trzech lat mieszkam w nowym miejscu. Jak skutecznie wypełnic urzedowy ukaz o zgloszeniu zmiany adresu? Ar-11 dotyczy wylacznie zmian na terytorium USA. Dzwonić? Faksowac? Najchetniej zrobilbym online. Aha moj status to: Approval notice sent; i moja mama dostala wlasnie pisemko ws. $70 za I-864 a przy okazji swieci moj stary adres. Wypada to posprzatac, tylko jak najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...