Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


cesar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Uczę się w technikum informatycznym, technikum jest 4 letnie , na studia się nie wybieram. Mam pytanie czy dostane prace w USA jako tech. informatyk? i czy jest możliwość dalszej nauki w stanach w razie wygranej w loterii wizowej( oczywiście jak odblokują Polskę ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dobrze ze musisz miec zawodowe wyksztalcenie lub tez srednie aby wziasc udzial w loterii ? no chyba ze po skonczonym technikum wyslesz zgloszenie jesli bedziemy brali w nim udzial..Moze byc tak ze Twoi rodzice zostana wylosowani to wtedy moglbys poleciec z nimi ale wtedy tez trzeba spelnic pare warunkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stanach nie bardzo wiedza co to jest technikum, wiec bedziesz traktowany jako normalny high school graduate -- co nie daje ci szans na zadna porzadna prace poza na budowie, sprzataniem, McDonald's itp. Jest tu natomiast bardzo wiele mozliwosci doksztalcania sie, studiow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

form doksztalcania sie w usa jest wiele a jaka droge wybierzesz bedzie zalezalo jaka prace dostaniesz no i powiem ci jedno nie tylko wiedza "lawkowa" da ci wymarzona prace. Doswiadczenie i jeszcze raz doswiadczenie, w wielu ogloszeniach jest napisane aby osoby z brakiem doswiadczenia nie odpisywac na ogloszenie,nie oznacza to ze nie znajdziesz pracy . Na poczatek to gdzies zalapac sie na chwilke wyciagnac jak najwiecej i do przodu ale to jak w innych krajach. Jak masz szanse to skoncz studia w polsce(znacznie taniej ) niz za wielka woda. Tu za szkole placisz grube tysiace wiec ... decyzja nalezy do ciebie. Z mojego doswiadczenia mimo ze skonczylem studia geodezyjne pracuje w geodezji ale .....aby dostac licencje w usa,aby cos zaczac swojego to musze isc do szkoly z $$$$$$ bo zaliczaja mi cos pomiedzy licencjatem i magistrem bo mi brakuje bo maja inny program nauczania wiec sam widzisz ale powiem ci jedno jak dobrze to rozegrasz i bedziesz trzymal sie sciezki ktora wybierzesz to dasz rade. powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...