Skocz do zawartości

Łatwa Praca Po "polskich" Studiach W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy więc wypadało by sie przywitać.Mam nadzieje że taki temat nie istniał (szukałem nie znalazłem) Mam ogromny problem, mianowicie- zdałem w tym roku mature, swoją przyszłość wiąże raczej z USA (wiem, co ze mnie za patriota). Planuje pójść na amerykanistyke ale tu pojawia sie pytanie Co mi to tak wogóle da w przyszłości, łatwiej jest z praca w USA po takich studiach? a jak nie to chciałbym sie dowiedzieć CO STUDIOWAĆ W POLSCE ŻEBY ŁATWIEJ ZNALEŚĆ PRACE W USA Przewinęła mi sie również taka myśl bycia kierowcą TIRA w USA nawet nie chodzi o $$$ poprostu lubie podróże a szczególnie podróże przez USA jednak najpierw chciałbym usłyszeć jakieś rady co do mojego wyolbrzymionego pytania. DZIĘKI za odpowiedzi. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
informatykow (programistow).

--------------------

Ale tych dobrych i co sie znaja na tym bo konkurencja np z Indii jest duza ..

sly no własnie chodzi mi o to by po skończeniu studiów w Polsce wyjechać do US i tam robić w zawodzie, czyli tak za conajmnjej 6 lat, szczerze mówiąc to najbardziej by mi odpowiadała praca jako policjant ale podobno bez obywatelstwa ani rusz, macie więcej info ta ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...