Jump to content

Łatwa Praca Po "polskich" Studiach W Usa


Recommended Posts

Witam, jestem nowy więc wypadało by sie przywitać.Mam nadzieje że taki temat nie istniał (szukałem nie znalazłem) Mam ogromny problem, mianowicie- zdałem w tym roku mature, swoją przyszłość wiąże raczej z USA (wiem, co ze mnie za patriota). Planuje pójść na amerykanistyke ale tu pojawia sie pytanie Co mi to tak wogóle da w przyszłości, łatwiej jest z praca w USA po takich studiach? a jak nie to chciałbym sie dowiedzieć CO STUDIOWAĆ W POLSCE ŻEBY ŁATWIEJ ZNALEŚĆ PRACE W USA Przewinęła mi sie również taka myśl bycia kierowcą TIRA w USA nawet nie chodzi o $$$ poprostu lubie podróże a szczególnie podróże przez USA jednak najpierw chciałbym usłyszeć jakieś rady co do mojego wyolbrzymionego pytania. DZIĘKI za odpowiedzi. pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply
(...) krótko mówiąc na kogo jest obecnie zapotrzebowanie....

Na inżynierów, lekarzy i informatykow (programistow). Dla tych drugich są specjalne ułatwienia w otrzymaniu GC. Na tych ostatnich zapotrzebowanie będzie się stale zwiększać.

Link to comment
Share on other sites

informatykow (programistow).

--------------------

Ale tych dobrych i co sie znaja na tym bo konkurencja np z Indii jest duza ..

sly no własnie chodzi mi o to by po skończeniu studiów w Polsce wyjechać do US i tam robić w zawodzie, czyli tak za conajmnjej 6 lat, szczerze mówiąc to najbardziej by mi odpowiadała praca jako policjant ale podobno bez obywatelstwa ani rusz, macie więcej info ta ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...