Skocz do zawartości

Czy Moge Juz Robic Badania?


Sabi2283

Rekomendowane odpowiedzi

Od wyslania wszystkich dokumentow czekalismy ok 2, 5 miesiaca:) na zawiadomienie o interview:)

Od wyslania wszystkich dokumentow czekalismy ok 2, 5 miesiaca:) na zawiadomienie o interview:)

Sabi zaswadczenie o niekaralnosci musi miec 2 pieczatki...1) kartoteka karna 2) kartoteka nieletnich...to bardzo wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...

Witam,

podpinam się pod ten temat, ponieważ dotyczy on właśnie badań, które zrobiłam w tamtym tygodniu w Warszawie. Wiem, że zdjęcie RTG należy (lub należało) mieć przy sobie w momencie wlotu do USA. Czy nadal tak jest? Pytam, ponieważ mam zdjęcie na płycie i nie wiem czy muszę je drukować? Jeśli tak to czy wystarczy po prostu wydrukować na zwykłym papierze czy musi to być na specjalnej folii? Może głupie pytanie, ale chyba nie mam się już czym przejmować:(

Do ambasady muszę wziąć jedynie "tajną" kopertę od lekarza (chodzi mi o rzeczy związane z badaniami), tak?

Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podpinam się pod ten temat, ponieważ dotyczy on właśnie badań, które zrobiłam w tamtym tygodniu w Warszawie. Wiem, że zdjęcie RTG należy (lub należało) mieć przy sobie w momencie wlotu do USA. Czy nadal tak jest? Pytam, ponieważ mam zdjęcie na płycie i nie wiem czy muszę je drukować? Jeśli tak to czy wystarczy po prostu wydrukować na zwykłym papierze czy musi to być na specjalnej folii? Może głupie pytanie, ale chyba nie mam się już czym przejmować:(

Do ambasady muszę wziąć jedynie "tajną" kopertę od lekarza (chodzi mi o rzeczy związane z badaniami), tak?

Dziękuję za odpowiedzi.

mnie tez na lotnisku nikt nie zapytal o zdjecie RTG, ale na instrukcji jaka dostaniesz w Konsulacie w Warszawie /po interview/ jest wyraznie napisane aby miec ze soba zdjecie przy wlocie do USA/ mysle, ze plyta bedzie ok/, pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...