Skocz do zawartości

Marzenie O Usa A Dolar Taki Tani:(


kinia222

Rekomendowane odpowiedzi

Moim marzeniem jest wyjechac do New Jersey juz od dawna mam 17 lat.. Mam nadzieje ze to marzenie zisci sie juz w przyszlym roku na wakacje.. Mam rodzine w USA i chcialabym troche pozwiedzac, czy ktos wie ile to trzeba miec pieniedzy ? jesli ktos byl prosze opisac jak tam jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest wyjechac do New Jersey juz od dawna mam 17 lat.. Mam nadzieje ze to marzenie zisci sie juz w przyszlym roku na wakacje.. Mam rodzine w USA i chcialabym troche pozwiedzac, czy ktos wie ile to trzeba miec pieniedzy ? jesli ktos byl prosze opisac jak tam jest..

Bez wzgledu czy rodzina bedzie cie karmic czy ubierac czy cokolwiek 100,000 dolarow to drobna kwota ktora powinnas zabrac ze soba ,nie bedziesz miala problemu wydac na bank ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmnnn.. na pewno jak pojade rodzina zapewni mi nocleg i wyzywienie.. a jezeli np. bede chciala zamienic polskie zl na dolary to przykladowo 1800zl to tylko 1000$ i co to jest malutko nie wiem czy sie oplaca ale w sumie nie wiemy co bedzie w przyszlym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...