Skocz do zawartości

Bilet Powrotny....czy Jest Konieczny?


eyeore

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Przepraszam, ale nie do konca jasno sie wyrazilem :( Oczywiscie moja wiza to wiza studencka-pracownicza, gdyz jade do pracy jako student - korzystam z uslug biura CCUSA. Moge legalnie pracowac przez 3,5 miesiaca plus dodatkowo jeszcze moge przebywac miesiac na terytorium USA, aby zwiedzac. Czy to rzuca jakies nowe swiatlo na moja sprawe?

Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nic nowego nie ma w tej sprawie...Jak urzednik sie zapyta kiedy wracasz a Ty mu powiesz ze nie wiesz to co sobie pomysli a jak powiesz ze wrocisz na czas to Ci powie dlaczego nie masz biletu w 2 strony, Oni dobrze wiedza ze mozna sobie na takim bilecie zmienic date powrotu..Musialbys nie zle tlumaczyc ze wrocisz o czasie.

Co gorsze jak linie lotnicze na lotnisku zobacza ze masz bilet w 1 strone to moga Cie nawet nie wpuscic do samolotu a ze Ci sprzedali to juz inna sprawa.

No i bilet w 1 strone kosztuje 70-80% biletu w 2 strony ,nie wiem jak Ci sie takie cos oplaca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracajac do tematu...

Skorzystalem z Twojej rady oraz tego co mi powiedzieli w ambasadzie i kupilem bilet powrotny.

Podsumowujac, kupilem 2 bilety w jedna strone (one way ticket) roznych linii lotniczych i calkowity koszt tej operacji wyniosl mnie 1659zl. Takze wydaje mi sie, ze nie jest tak zle ;)

Pozdrawiam

PS. Lece do NYC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Dolacze sie do tej rozmowy, poniewaz chcialabym wiedziec co mam zrobic w moim przypadku. Otoz moja sytuacja wyglada nastepujaco:

-zamawiajac w grudniu bilet do NYC zakupilam go w dwie strony - poniewaz wtedy planowalam spedzic tylko urlop w USA

-w kwietniu zmienilam zdanie i postanowilam wyjechac do USA do szkoly (na wizie F-1, na 16tyg.), wiec anulowalam powrot

-teraz mam tylko one-way ticket - czy moga sie w zwiazku z tym do mnie doczepic na lotnisku? (dodam, ze lece do USA na niemieckim paszporcie - chociaz nie wiem czy ten fakt cos zmienia)

Prosze, napiszcie, czy moge miec problemy na odprawie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...