Skocz do zawartości

Po Gimnazjum


GCE

Rekomendowane odpowiedzi

1. "Zalatwiasz sobie wize nie wiem jaka" -- nie dostanie zadnej wizy na ktorej moze zostac na dluzej niz 3 miesiace. A jak sobie wyobrazasz ze taka mloda osoba oplaci sobie studia? Nawet jezeli skonczy tu high school bedzie uwazany jako International student i przecietne ceny na przecietnym college'u/uniwesytecie beda $20,000/rok bez mozliwosci legalnej pracy

2. Fakt, zle doczytalam o tej polskiej maturze: nie jest potrzebna na studia w USA bo tu nie ma w ogole matury.

3. Program Rotary na high school exchange student (nie mam pojecia co to ma byc Academy Year in USA, to nie ma sensu po angielsku) kieruje uczniow na normalne amerykanskie high school w wiekszosci ktorych NIE MA programu z miedzynarodowa matura. W miescie gdzie ja mieszkam (pol miliona ludzi) jest 1 high school z programem z IB (matura miedzynarodowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie bede sie z toba kłocić bo jak widac jestes zadufaną w sobie idjotką

wiec pa

napisalam to co powiedzieli mi w biurze Why not usa wiec sie nie czepiaj

Na tym forum obowiązują pewne zasady. Chcesz rozmawiać, rób to kulturalnie. Naucz się też przynajmniej wyzywać bez błędów.

BTW - nie masz racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec kochany administratorze i kochani inni zainteresowani otoz jesli bylabym z polski to moglibyscie robic mi uwagi na temat mojej pisowni lecz nie jestem z polski lecz z włoch, wiec czekam na przeprosiny, co do tematu naprawde nie bede sie klucila ty wiesz swoje a ja swoje jestes w tym usa czy gdzies indziej i uwazasz sie za takiego fajnego super i wogule czad!!No ale coz tak jak wczesniej pisalam od pol roku moze nawet wiecej interesuje sie wymiana czyli academy year in usa lub jak woli kolezanka high school exchange student oj zapomnialam dodac Rotary na poczatku bardzo bardzo bardzo przepraszam cie katlia(co to wogule za nick)no ale tak co do rozmowy czy ja nie rozmawiam kulturalnie to raczej kolezanka katlia naskakuje na mnie wielco obuzona zamiast napisac tego samego lecz uzywajac milszych zwrotow chyba nie chcemy z tego forum robic jakiegos miejsca na wyladowanie swoich emoci co do katli(masz numer zadzwon pomoze ci 022-996-85-54)aaa

Jackie:co to znaczy chyba na forum jako administrator w dodatku(o haha)powinienes wyrazac sie jasno dla wszystkich osob i byc osoba postronno: "BTW - nie masz racji to raczej"

Dowidzenia wszystkim osobom(telefon oczywisce dla wszystkich jak chcecie to dzwoncie)

Papa Elissa(jak cos to mam tak na imie a nie jak cos tam na k)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec kochany administratorze i kochani inni zainteresowani otoz jesli bylabym z polski to miglibyscie robic mi uwagi na temat mojej pisowni lecz nie jestem z polski lecz z włoch

Twoje IP mówi coś innego. Zaraz pewnie się dowiemy że jesteś u babci na wakacjach.

wiec czekam na przeprosiny

Obrażasz uczynną osobę z forum i teraz oczekujesz przeprosin? :) Proponuję kompres na czoło.

Co do reszty wypowiedzi - wątpię by po takim popisie jaki dałaś wcześniej ktoś w ogóle chciał z Tobą rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...