Skocz do zawartości

Kanada Czy Usa?


kuba_grd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

gal a teraz napisz w jakich miejscach mozna czuc sie niebezpiecznie w NYC?

kuba_grd troche zle zadajesz pytanie bo to ze ktos chce wrocic czy tez nie ,nie jest uzaleznione np od bezpieczenstwa itd

To sa zbyt osobiste czasami sprawy aby ktos Ci odpisal np w 1 zdaniu lub tez napisze Ci takie rzeczy abys dostal odpowedz a Ona nijak nie bedzie miec sie do rzeczywistowsci i pamietaj o tym.

Bo mozna np napisac jak kto jest dobrze w USA,ze ma sie prace-dom a TY tego nie dostaniesz i co wtedy?

ps pamietaj tez o tym ze Amerykanie tez emigruja do roznych Panstw i szkoda ze z takimi osobami nie masz doczynienia i bys zobaczyl czym sie kierowali wyjezdzajac z USA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze to nie jest uzaleznione tylko od bezpieczenstwa i nie o to mi chodzilo :) Osobiste? Dlatego wlasnie napisalem "jesli mozna wiedziec". To ze komus sie powodzi, to nie znaczy, ze mi rowniez bedzie - jestem tego swiadomy. Pytam z ciekawosci itd. No chcialbym popytac sie takiej osoby o pare rzeczy, jednak nie znam takiej osoby.

Nie wiem jak jest dokladnie w USA jesli chodzi o bezpieczenstwo (wiem tylko, ze jest dosc niebezpiecznie na ulicy), ale mimo tego, ze mieszkam w malym miasteczku to i tu nie brakuje swirow szukajacych zaczepki (a co dopiero w Warszawie pewnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba_grd moim zdaniem jesli chcesz wiedziec wiecej o USA to wypadalo by sie popytac ludzi ktorzy zyja w roznych czesciach USA oraz takich co zarabiaj i pracuja w roznych miejscach i wtedy mialbys jako tako poglad jak jest w USA bo jesli jedna osoba CI to napisze to ok ale pod warunkiem ze napisze prawie wszystko .. Np ze mozna byc oszukanym przez rodowitego amerykanina,..

A te osoby w dobie internetu spotkasz prawie wszedzie,jak umiesz jezyk to sa Fora,jest np tagged gdzie duzo osob jest zapisanych z USA .facebook itp...

Kiedys mozna bylo poznac takie osoby przez ICQ a jak jest teraz to musisz zobaczyc.Tak wiec jak jestes chlonny wiedzy to szukaj a znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...