Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Potwierdzenie Otrzymania Przez Uscis Dokumentow


Kasia G

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udalo mi sie znalezc tu bezposredniej odpowiedzi. A ze wiza mi wygasla wczoraj, to wolalabym wiedziec, jak dlugo to trwa..

Dokumenty USCIS otrzymalo 1 pazdziernika, przed poludniem. Podejrzewam, ze nie ma ustalonego czasu oczekiwania, ale bylabym wdzieczna za podpowiedzi od osob, ktore juz maja to za soba.

Po jakim czasie mozna sie spodziewac 'sciagniecia' pieniedzy za oplaty, z konta? A po jakim - na oficjalne potwierdzenie otrzymania przez nich dokumentow? Mniej wiecej.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moje NOA sa datowane 5 dni po otrzymaniu przez USCIS przesylki, a listy otrzymalam po chyba 8 dniach. To bylo na przelomie kwietnia i maja tego roku. Na pewno niedlugo cos od nich dostaniesz, cierpliowsci. :) Mozesz sprawdzic w banku czy zrealizowali juz twoje czeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie otrzymania wszystkich trzech podan/petycji przez USCIS dostalam dzis rano, z data wyslania - 3 pazdziernika. To sie nazywa tempo! :)

Pieniadze to oni lubia, jakby tak wszystko szybko im szlo...

To teraz czekam na biometrics. Z tego, co zrozumialam, okolo miesiaca?

to juz uwarunkowane lokalnie

Jaki Service center masz wpisany na potwierdzeniu? VSC(Vermont), TSC, NSC, CSC? To jest chyba gdzies na samym spodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo podobne pytanie do tego w temacie. Ile sie czeka na potwierdzenie, ze USCIS dostal dokumenty, tyle tylko ze nie te wszystkie formy I-XXX i reszte, tylko te o ktore prosil w RFE? Wyslalam wszystko 15 sierpnia, 25 sierpnia dostalam NOA1, czyli 10 dni. W miedzyczasie bylismy na biometrics, jakis czas potem przyszlo RFE, odpowiedz wyslalismy 22 wrzesnia, a dzis juz 13 pazdziernika. Troche sie martwie, bo dzis mijaja 3 tygodnie, a tu nadal cisza. Z drugiej jednak strony nie wiem, czy w ogole USCIS przysyla jakies potwierdzenie, ze dostali odpowiedz na RFE :P Zakladam ze tak, no bo jak potem udowodnie, ze wyslalam ponownie co tam zgubili, ale nie jestem pewna. Nie oczekuje, ze zabiora sie za moja sprawe na nastepny dzien po otrzymaniu odpowiedzi, ale chce sie dowiedziec ile na takie cos sie mniej wiecej czeka i po jakim czasie zaczac interweniowac, zeby czegos nie przegapic. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...