Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Game of Thrones jest krwawe? Widziałam wszystkie odcinki dwóch sezonów po kilkanaście razy :D i krwi tam chyba najmniej ;)

Za to czegoś innego dużo :P

U mnie aktualnie:

- The Big Bang Theory

- How I Met Your Mother

- Two And a Half Men

- Californication

- South Park

- Star Wars: The Clone Wars

- Falling Skies

- The Walking Dead

- Game of Thrones

Hmm, trzeba się nad sobą trochę zastanowić bo trochę za dużo czasu na to tracę...

Do ulubionych, które niestety już nie są emitowane, mogę zaliczyć:

- Friends

- Battlestar Galactica

- Heroes

- House

- Lost (za całokształt bo o zakończeniu się nie wypowiadam)

- My Name Is Earl

- Scrubs

- wszystkie serie Stargate (chyba ulubiony serial - szczególnie SG-1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breaking Bad - naprawdę wciągające

90210 - załeży kto co lubi, mi akurat ta forma odpowiada, serial na luzie

Bones - bardzo ciekawie rozwija się akcja i nic w przeciwieństwie do House'a się nie powtarza(chodzi o schemat odcinka)

RodzinkaPL - pokazuje prawdę o normalnej rodzinie

The Walking Dead - serial super, lecz akcja się trochę zbyt wolno rozwija i szkoda, że leci dopiero chyba o 23:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moimi ulubionymi serialami były Grey's Anatomy i Game of Thrones, mam spore zaległości, teraz kiedy mam trochę więcej czasu zabiorę się za nie, tym bardziej, że przyda mi się więcej kontaktu z angielskim.

RodzinkaPL - pokazuje prawdę o normalnej rodzinie

Moim zdaniem niewiele ma on wspólnego z normalną rodziną, gdyż obecnie Polacy mają inne problemy niż przedstawione w Rodzince.pl

Poza tym zraziłam się do tego serialu, kiedy usłyszałam Piotra Kupichę żenująco wyśpiewującego piosenkę początkową czy jakkolwiek się to nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama też oglądała Tudors'ow i sobie bardzo chwaliłe, lecz nie moje klimaty... Akurat z tym się zgodzę: wiele problemów jest sztucznych, lecz wiele jest prawdziwych, jak np. chęć przejęcia władzy nad rodzicami przez dzieci; poza tym ukazuje on rodzinę, nie okłamumy się, zamożną. Co rodzina to inne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...