Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, margherita_s said:

Polecam Kindle'a i eBooki, super wygoda, nie zagracasz domu kolejnymi książkami. Ja uwielbiam, zdecydowanie bardziej niż tradycyjne książki.

Mam Kindle, i uzywam bo czesto jest lawiej dostac ebook z biblioteki, no i sa swietne na podroze. Ale nadal wole prawdziwe ksiazki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, pelasia napisał:

Ja mam e-booka ale moim zdaniem nie ma to jak prawdziwa książka. E-book zdecydowanie zajmuje mniej miejsca, ale nie ma to jak zapach książki

Mój tablet ma opcję eboka z kolorem ekranu i szelestem przewracanych stron włącznie  ale: JAK WYZEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też wolę papierowe. Nie wiem jak z zakupami polskiej literatury w USA, tutaj w Niemczech jest w sumie w miarę wygodnie, bo blisko do Polski ;) No i zawsze w podręcznym jadą do Polski prezenty, a wracają ze mnie książki - zawsze na mnie burczą panie z LOTu, że za ciężka walizka, ale co, trzeba korzystać przy okazji :) 

Kindla mam, podczas pobytu w USA był niezastąpiony, ale od powrotu z USA (4 lata temu) chyba tylko raz do niego zajrzałam. Jakoś nigdy nie potrafiłam opanować opcji ściągaia/wgrywania ebooków (szczególnie ściągniętych z chomika), ale ja jak na inżyniera strasznie anty-techniczna jestem. Zdecydowanie lepiej radzę sobie ze śrubkami niż z elektroniką ;) 

 

A co do seriali - ostatnio z mężem obejrzeliśmy sobie "Miracle Workers". Cała akcja rozgrywa się w "niebie", ale takim trochę na opak. Generalnie polecam do pośmiania się (ale tylko 1. sezon, drugi to jakieś nieporozumienie jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja planowałam sobie kupić kindla, ale jak się okazało, że na telefonie mogę mieć aplikację kindla, a do tego jeszcze lithium (też do czytania książek), to czytam w telefonie ;)  Mniejszy ekran niż kindle nie przeszkadza, bo przecież czcionkę mogę sobie powiększyć :P

Kupuję tez książki papierowe (ostatnie to nowa Nosowska i ostatnia część Szamałka), ale uwielbiam czytać w telefonie - wygodniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Malgoo said:

Moge goraco polecic 

Netflix prezentuje:

-'After life' jesli ktos lubi humor Ricky Gervais

-'Maniac' z genialna Emma Stone

After Life zacząłem oglądać, parę odcinków, humor specyficzny i nawet ok, ale jak dla mnie zbyt przygnębiające klimaty... 

Maniac sprawdzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, rzecze1 said:

After Life zacząłem oglądać, parę odcinków, humor specyficzny i nawet ok, ale jak dla mnie zbyt przygnębiające klimaty... 

bo trzeba  byc w zyciu na wszystko przygotwanym... ;) a tak na powaznie to porusza wazne kwestie pod przykrywka 'inteligenego' humoru a dzis gdzie tego szukac..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Joanna30 said:

A ja planowałam sobie kupić kindla, ale jak się okazało, że na telefonie mogę mieć aplikację kindla, a do tego jeszcze lithium (też do czytania książek), to czytam w telefonie ;)  Mniejszy ekran niż kindle nie przeszkadza, bo przecież czcionkę mogę sobie powiększyć :P

Kupuję tez książki papierowe (ostatnie to nowa Nosowska i ostatnia część Szamałka), ale uwielbiam czytać w telefonie - wygodniej :)

nowa Nosowska dobrze sie slucha na audiobooku jak pieknie przeklina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...